Video / TV

Złóż życzenia urodzinowe dla Radia WAWA i zgłoś się do naszej zabawy!
DeDektyw wkręca...sprawdź jak i kliknij!
Piąta produkcja Kamila Bednarka
Radio WAWA prezentuje dwu płytowy fantastyczny album z polskimi przebojami!
Polecane
Warto...
dodano: Poniedziałek 6 listopada 2017
dodano: Środa 1 listopada 2017
dodano: Poniedziałek 30 października 2017
dodano: Wtorek 24 października 2017
dodano: Poniedziałek 23 października 2017
dodano: Poniedziałek 13 listopada 2017
dodano: Czwartek 9 listopada 2017
dodano: Piątek 27 października 2017
dodano: Poniedziałek 23 października 2017
dodano: Niedziela 22 października 2017


POLECANE

Podpaliła świat w Weekendzie z Gwiazdą


 Lanberry będzie gościem Pawła Wiszniewskiego w Weekendzie z Gwiazdą. Wiecie kim jest tajemniczy Ireneusz? Zobaczcie koniecznie!

Lanberry, a tak naprawdę Małgorzata Uściłowska - piosenkarka, która singlem Podpalimy świat podbiła serca słuchaczy Radia WAWA! To jedna z najlepiej zapowiadających się artystek i jedna z największych debiutantek na rynku muzycznym w 2015 roku. Jakie marzenia ma Lanberry? Co robi w wolnym czasie? Czy planuje trasę koncertową? Kto to jest Ireneusz? Na ten pytania poznacie odpowiedź w najbliższy weekend w Weekendzie z Gwiazdą Pawła Wiszniewskiego.


Profesjonalną karierę artystka rozpoczęła w 2010 roku. Wzięła udział w projekcie NOD i nagrała płytę Warsoul Experience. Media jej karierę określają jako najciekawsze wydarzenie ostatnich lat. Na początku swojej kariery publikowała covery w serwisie YouTube. Wzięła udział w takich talent show jak: Voice of Poland czy X-Factor - niestety nie przekonała do siebie jurorów. Jej debiutancki album ukazał się 4 marca 2016.Lanberry w Szczęśliwej 13 Radia WAWA akustycznie >>>>

Wokalistka brała udział w preselekcjach do Eurowizji, ale nie udało się jej wygrać. Co stanęło na przeszkodzie? Artystka w jednym z wywiadów odpowiedziała na pytanie, czy ma zamiar wziąć udział w przyszłorocznej Eurowizji 2018:

"Nigdy nie mów nigdy. Zawsze podkreślam, że ten festiwal naprawdę się bardzo zmienia, na lepsze moim zdaniem. Nie ukrywajmy, że ten festiwal trochę nam się negatywnie kojarzył. Wydaje mi się, że teraz to się zmienia i coraz lepsze piosenki są wysyłane z różnych państw, coraz lepsi producenci nam nimi czuwają." - mówi Lanberry.

Zobacz zapowiedź rozmowy Pawła Wiszniewskiego z Lanberry:Zobacz rozmowę Pawła Wiszniewskiego z Lanberry:
Weekend z Gwiazdą w sobotę i w niedzielę do 10:30 do 18:30! Zaprasza Paweł Wiszniewski.