22:00 - 23:59 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Zakochaj się w Warszawie AKTYWNEJ!

Zapraszamy wszystkich do jesienno-zimowej aktywności

Zapraszamy wszystkich do jesienno-zimowej aktywności!

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA przygotowało wiele programów i ciekawych atrakcji. Warszawiacy będą mogli skorzystać z innowacyjnych programów i akcji sportowych.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa wraz z  początkiem roku szkolnego 2017/2018 wdraża nowe propozycje usług.

Aktywna Rodzina
- program dedykowany wszystkim tym, którzy poprzez wspólną aktywność ruchową chcą zadbać o zdrowie swoich najbliższych i pogłębić relacje rodzinneAktywna Mama – program skierowany do wszystkich Pań, które chcą rozpocząć aktywność fizyczną w okresie ciąży, jak i te, które chcą wrócić do formy po porodzie. Oferujemy specjalistyczne zajęcia w wodzie, podczas których wzmocnią Panie mięśnie i zwiększą wytrzymałość organizmu bez nadmiernego wysiłku i obciążenia stawów

Nauka Pływania - nasze ośrodki oferują indywidualne oraz grupowe kursy nauki i doskonalenia pływania adresowane do różnych grup wiekowych, zarówno do dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.
Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów prowadzimy zajęcia na różnych  poziomach zaawansowania.
Rehabilitacja w wodzie - zajęcia dedykowane wszystkim tym, którzy zmagają się ze dolegliwościami ortopedycznymi, neurologicznymi, jak również kardiologicznymi.

Aqua Aerobik  - sport dla każdego, przy muzyce, niezależnie od wieku i stopnia aktywności fizycznej. Aqua aerobik to bezpieczny i efektywny trening w wodzie dający niesamowitą satysfakcję i oferujący świetną zabawę.

Wspólna Aktywna - Jedna Karta  - w ramach innowacyjnych rozwiązań, które będziemy wprowadzać w najbliższym czasie pojawi się karta pod nazwą Wspólna Aktywna – Jedna karta. Będzie dawała  wiele różnych ciekawych możliwości mieszkańcom Warszawy.

więcej informacji na:
https://aktywnawarszawa.waw.pl/pl/akcje-sportowe/wspolna-aktywna/cennik
https://aktywnawarszawa.waw.pl/pl/uslugi-sportowe

Poleca radio WAWA!


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto