Video / TV

DeDektyw wkręca...sprawdź jak i kliknij!
Singiel grupy Boys w kilku wersjach
Weekend na razie nie planuje nowej płyty
"Nasz cały świat, muzyki świat" - Krzysztod Krawczyk z synem
3 lutego koncert Bednarka w Centrum Kongresowym A2
Newsy muzyczne
Informacje
dodano: Piątek 19 stycznia 2018
dodano: Czwartek 18 stycznia 2018
dodano: Środa 17 stycznia 2018
dodano: Wtorek 16 stycznia 2018
dodano: Poniedziałek 15 stycznia 2018


POLECANE

Warszawa, Akademia Elfów Świętego Mikołaja!


Wstąp do Akademii Elfów Świętego Mikołaja!


Magiczne, świąteczne gry miejskie z Fundacją Zwalcz Nudę odbędą się w tym roku już po raz IV! Jeśli jesteś odważny, uwielbiasz święta i chcesz poznać samego Świętego Mikołaja – wstąp do Akademii Elfów! W tym roku ponownie białobrody potrzebuje Waszej pomocy. Bez Was i Waszego wsparcia te święta nie będą takie same!


Straszna rzecz wydarzyła się w Akademii Elfów Świętego Mikołaja! Skradziono bożonarodzeniowe atrybuty z całego świata – świąt nie będzie! Przez to zamieszanie, nie palą się choinki, ozdoby nie świecą się, laska Dziadka Mroza zaginęła, skarpety nie wiszą na kominkach, Rudolfowi zgasł nos, a Mikołaj zgubił… swoją czarodziejską czapkę ! Dlatego Elfy pilnie potrzebują Waszej pomocy!

Na co dzień Akademia Elfów Świętego Mikołaja znajduje się na Biegunie Północnym jednak z powodu tych bardzo wyjątkowych i tajemniczych okoliczności przeniesiono śledztwo do Warszawy! Tak jak na Biegunie, Akademia podzielona jest na katedry, które wspólnie przygotowują święta, dlatego podczas gier dzieci będą miały możliwość odwiedzenia m.in. katedry sortowania listów, dekoracji świątecznych czy pakowania prezentów.
Jednak zostanie pomocnikiem Świętego Mikołaja, nie jest wcale takie proste. Trzeba posiadać wyjątkowe umiejętności, dlatego i w tym roku ogłaszamy nabór na pomocników aby wspólnie z Mikołajem odszukać zagubione świąteczne atrybuty oraz przekazywać bożonarodzeniowe tradycje z całego Świata!

W tym roku Święty Mikołaj prowadzi nabór w:

- 9 XII – Wawer - Centrum Handlowe FERIO Wawer
- 10 XII – Wilanów – Royal Wilanów
- 16 XII - Praga - Południe - Urząd Dzielnicy Praga – Południe

Na każdą grę będą obowiązują zapisy, które ruszyły 10 listopada.
- śledźcie naszą stronę! www.zwalcznude.pl

Akademia Elfów Świętego Mikołaja to seria gier miejskich połączonych z niezwykłymi animacjami prowadzonymi przez Elfy, Śnieżynki i Panią Mikołajową.

Nie zwlekajcie i przyłączcie się do nas!

Do wygrania wspaniałe nagrody. Na wszystkich czeka również moc atrakcji rodzinnych – nie tylko dla uczestników gry - w tym: wspólne pisanie listów – poczta świętego Mikołaja, Święty Mikołaj we własnej osobie oraz jego wyjątkowi pomocnicy.

więcej info na: www.zwalcznude.pl


Poleca Radio WAWA!