Zgarnij 300 zł na świąteczne wydatki!
Najlepsza pobudka przy Najlepszych Polskich Hitach
DeDektyw wkręca ludzi od rana!
Zakopower z piosenką Jacka Cygana - "Białanie"
Polecane
Warto...
dodano: Piątek 23 listopada 2018
dodano: Sobota 10 listopada 2018
dodano: Czwartek 11 października 2018
dodano: Czwartek 27 września 2018
dodano: Piątek 24 sierpnia 2018
dodano: Poniedziałek 30 lipca 2018
dodano: Poniedziałek 26 listopada 2018
dodano: Wtorek 20 listopada 2018
dodano: Wtorek 11 września 2018
dodano: Czwartek 14 czerwca 2018
dodano: Środa 13 czerwca 2018
dodano: Wtorek 12 czerwca 2018


POLECANE

Warszawskie Dni Rodzinne!


W miniony weekend Warszawa należała do rodzin! Za nami XI edycja Warszawskich Dni Rodzinnych.

W miniony weekend odbyły się dni otwarte najlepszych, najbardziej przyjaznych rodzinie miejsc w Stolicy. ZwalczNude.pl we współpracy z Miastem Stołecznym Warszawa już po raz 11 zorganizowała Warszawskie Dni Rodzinne (WDR)!


Tegoroczne wiosenne WDR upłynęły pod znakiem warsztatów językowych oraz specjalistycznych konsultacji psychologicznych. W tej edycji oprócz gier, zabaw, zwiedzania muzeów i animacji sportowych, rodzice mogli zapisać swoje pociechy na konsultacje z: integracji sensorycznej, psychologicznej, czy z terapii ręki w poradni Spokojna Główka, z fizjoterapeutami, podologiem w Poradni Chorób Stopy, badania komputerowe stóp czy konsultacje dla osób jąkających się w Klinice Leczenia Jąkania. W weekend od 16 do 18 marca Warszawiacy mieli okazję odwiedzić miejsca przyjazne rodzinom i wypróbować ich ofertę zupełnie za darmo! W tegorocznym programie pojawiły się również: pokazowe zajęcia językowe w Empik School, warsztaty z kodowania u Gigantów Programowania, eksperymenty dla najmłodszych, zabawa nietypowymi klockami w Klockowni, zajęcia z koszykówki z Basket Kids, podstawy nauki gry w tenisa, czy matematyka na wesoło!

To tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. Podczas najradośniejszego weekendu w roku Zwalcz Nudę przy współpracy z Partnerami zorganizowało pół tysiąca nieodpłatnych wydarzeń rodzinnych! Wśród najciekawszych znalazło się: spotkanie ze zwierzątkami w Folwarku Bródno, bezpłatne zwiedzanie muzeów, spektakle teatralne, wizyta w lustrzanym labiryncie w Hamleys, w escape roomie BANK oraz wyjątkowe animacje w różnych językach w Archibald Kids.

Zwieńczeniem weekendu był Warszawski Piknik Rodzinny Pramerica. Mimo niesprzyjającej śnieżnej pogody Piknik okazał się sukcesem, a hala sportowa w CRS Bielany pękała w szwach. Podczas, gdy rodzice mogli zdobywać wiedzę i poszerzać horyzonty pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, na najmłodszych czekało mnóstwo wspaniałej zabawy: wielkie maskotki od Ale Zebry, animacje cyrkowe z Parkiem rozrywki Julinek, eksperymenty naukowe dla dzieci od Małego Inżyniera, gra na prawdziwych automatach do gry, a także udział w rodzinnych rozgrywkach palantowych. Całe rodziny mogły również wziąć udział w warsztatach recyklingowych, zrobić sobie zdjęcie w fotobudce, zobaczyć jak od środka wygląda wóz ratowniczo-gaśniczy.

Wspaniałe atrakcje czekały również na wszystkie mamy, które mogły skorzystać z parafinowania dłoni oraz warsztatów makijażu Avon.  Rodzice mieli także okazję zapoznać się z coraz bardziej popularnymi na polskim rynku dostawkami do wózków dziecięcych od Rodzinkowo. Największym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszyła się ścianka wspinaczkowa i niesamowita, wielka, nadmuchiwana ściana, do której można było się „przykleić” na rzepy. 

Partnerami WDR są Miasto Stołeczne Warszawa oraz Urząd Dzielnicy Bielany. Wszystkie wydarzenia w ramach Warszawskich Dni Rodzinnych objęte są Patronatem Honorowym Rzecznika Praw Dziecka.

Więcej informacji oraz zapisy na: www.warszawskiednirodzinne.pl

Poleca Radio WAWA!