Video / TV

DeDektyw wkręca...sprawdź jak i kliknij!
Sami z nowym klipem
B-QLL z albumem "Co Ty czujesz"?
Fisher z zespołem Sągorsi
Teledysk i singiel z pierwszej autorskiej płyty "Metamorphosis"!
Newsy muzyczne
Informacje
dodano: Poniedziałek 19 marca 2018
dodano: Piątek 16 marca 2018
dodano: Czwartek 15 marca 2018
dodano: Środa 14 marca 2018


POLECANE

16-18 marca, Warszawskie Dni Rodzinne!


Warszawskie Dni Rodzinne, to trzy dni w roku, podczas których miasto zamienia się w wielki plac zabaw.

Setki bezpłatnych wydarzeń dla rodzin w całej Warszawie, dni otwarte najlepszych rodzinnych placówek stolicy – to właśnie Warszawskie Dni Rodzinne. W tym roku, w terminie 16-18 marca ZwalczNude.pl przy współpracy z Miastem Stołecznym Warszawa zorganizuje już XI edycję tego rodzinnego wydarzenia!


W Warszawie co roku organizowanych jest kilkadziesiąt eventów, pikników czy też festynów dedykowanych specjalnie warszawskim rodzinom. Jednak projekt Zwalcz Nudę to nie tylko piknik, ale również dni otwarte!  Warszawskie Dni Rodzinne obecne w kalendarium warszawskich eventów rodzinnych od 2013 roku, to jedna z najciekawszych propozycji dla warszawiaków.

W weekend od 16 do 18 marca będziecie mieli okazję odwiedzić miejsca przyjazne rodzinom i wypróbować ich ofertę zupełnie za darmo! Dzięki współpracy z setkami punktów w stolicy, Zwalcz Nudę stworzy wyjątkowy program animacji, zajęć i warsztatów. Wszystko jest otwarte, bezpłatne i skierowane do rodzin.

Dopełnieniem weekendu będzie Warszawski Piknik Rodzinny Pramerica, który odbędzie się w niedzielę 18 marca 2018 r. w CRS Bielany. W tym szczególnym dniu na rodziny czeka moc niepowtarzalnych atrakcji. Podczas, gdy rodzice będą mogli zdobywać wiedzę i poszerzać horyzonty pod okiem wykwalifikowanych fizjoterapeutów i nauczycieli, na najmłodszych czeka mnóstwo wspaniałej zabawy.

Partnerami WDR są Miasto Stołeczne Warszawa oraz Urząd Dzielnicy Bielany. Wszystkie wydarzenia w ramach Warszawskich Dni Rodzinnych objęte są Patronatem Honorowym Rzecznika Praw Dziecka.

Więcej informacji oraz zapisy na: www.warszawskiednirodzinne.pl

Poleca Radio WAWA!