DeDektyw wkręca ludzi od rana!
Patryk Kumór - "Skok na bank"
Nowa piosenka Mejk
Alibi z hitem na wakacje
Nadchodząca trasa koncertowa Lady Pank
Newsy muzyczne
Informacje
dodano: Poniedziałek 16 lipca 2018
dodano: Piątek 13 lipca 2018
dodano: Czwartek 12 lipca 2018
dodano: Środa 11 lipca 2018
dodano: Wtorek 10 lipca 2018
dodano: Poniedziałek 9 lipca 2018
Polecane
Warto...
dodano: Poniedziałek 4 czerwca 2018
dodano: Czwartek 31 maja 2018
dodano: Poniedziałek 21 maja 2018
dodano: Piątek 18 maja 2018
dodano: Piątek 11 maja 2018
dodano: Piątek 4 maja 2018
dodano: Środa 20 czerwca 2018
dodano: Wtorek 19 czerwca 2018
dodano: Poniedziałek 18 czerwca 2018
dodano: Czwartek 31 maja 2018
dodano: Środa 30 maja 2018
dodano: Wtorek 29 maja 2018


POLECANE

VI edycja Biegu Firmowego w Warszawie już za nami!


16 czerwca na Forcie Bema 2100 zawodników z 2250 zgłoszonych do biegu stanęło na starcie charytatywnej sztafety firmowej 5x5km, aby wspólnie pomóc Patrykowi i Piotrkowi - podopiecznym Fundacji Everest.

Z roku na rok zawody cieszą się coraz większą popularnością, a szczytny cel gromadzi i integruje firmy ze stolicy.  Bieg Firmowy to przede wszystkim pomoc i propagowania zdrowego trybu życia, ale jak podkreślają organizatorzy nie tylko “Naszym celem jest również stworzenie środowiska biznesowego popierającego inicjatywy charytatywne i wspólnie dążącego do jednego celu. Integracja firm z całej Polski zdecydowanie w tym pomaga, dlatego podczas Biegu Firmowego wszyscy zawodnicy są równi -  ramię w ramię na starcie staje szef i stażysta, pracownik i kierownik, korporacja i start-up. Każda osoba ma takie same szanse, każdy zawodnik biegnie ten sam dystans 5 kilometrów i każdy uczestnik ma takie same możliwości” - podkreśla Ewa Mróz prezes Fundacji Everest.


Wydarzenie organizowane już po raz VI przez Fundację Everest  spotyka się z bardzo pozytywnym odbiorem również wśród firm, które nie tylko chcą uczestniczyć, ale również wspierają inicjatywę organizacyjnie i finansowo, dzięki czemu wydarzenie może odbyć się na tak wysokim poziomie - co o wydarzeniu mówią jego uczestnicy? 
“Start 320 naszych pracowników, którzy pobiegną zarówno we Wrocławiu jak i w Warszawie oraz zaangażowanie się w charakterze sponsora już po raz 4. pokazuje, że Bieg Firmowy stał się tradycją i jedną z najbardziej wyczekiwanych imprez biegowych w 3M. Długoletnia współpraca zaowocowała w tym roku unikalnym charakterem wydarzenia - mamy przyjemność zostać pierwszym w historii Strategicznym Sponsorem Biegu Firmowego w Polsce. Nie możemy doczekać się startu w obu miastach.” - mówi Ewa Jaxa-Jankowska, Specjalista ds. Społecznej Odpowiedzialności Biznesu z 3M.

Bieg Firmowy nierozłącznie jest kojarzony z pomocą, dlatego w tym roku wspólnie biegliśmy dla 2 wspaniałych chłopców!
15-letni Patryk, który choruje na dziecięce porażenie mózgowe – czterokończynowe i od lat porusza się na wózku, nie mówi oraz nie chodzi. Największym marzeniem rodziny Patryka jest sfinansowanie turnusów rehabilitacyjnych z delfinami, by podnieść jakość życia chłopca i pomóc mu się usamodzielniać. Drugim podopiecznym jest 13- letni Piotrek, który jest wychowywany samotnie przez mamę i cierpi na mózgowe porażenie dziecięce – czterokończynowe, padaczkę lekooporną i szereg schorzeń towarzyszących. Obaj chłopcy wymagają bardzo intensywnej rehabilitacji, a koszty związane z leczeniem zdecydowanie przewyższają możliwości finansowe rodzin. Właśnie dlatego cały dochód z Biegu Firmowego jest przekazany na rehabilitację i leczenie chłopców.

Zmagania drużynowe to nie jedyna atrakcja na Biegu Firmowym, ponieważ organizatorzy jak co roku przygotowali szereg atrakcji m.in. Bieg Krasnala, czyli bieg towarzyszący dla ponad 300 dzieci w wieku od 3 do 12 lat na dystansie 60 i 100m, oraz strefy firmowe, strefy masażu, dmuchańce i animacje dla dzieci, dzięki czemu wydarzenie miało również charakter rozrywkowy dla całych rodzin.

W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim zaangażowanym zawodnikom, firmom oraz sponsorom Biegu Firmowego:
Strategicznym Sponsorem Biegu Firmowego w Polsce i Sponsorem Głównym w Warszawie była firma 3M.
Sponsorem Strategicznym Biegu Firmowego w Warszawie była firma Credit Suisse oraz Benefit Systems.

Pełna fotorelacja z wydarzenia pojawi się na stronie www.facebook.com/BiegFirmowy

Do zobaczenia za rok!