Najlepsza pobudka przy Najlepszych Polskich Hitach
DeDektyw wkręca ludzi od rana!
Prezentujemy najnowszy teledysk Ragazzo
Newsy muzyczne
Informacje
dodano: Poniedziałek 19 listopada 2018
dodano: Sobota 17 listopada 2018
dodano: Piątek 16 listopada 2018
dodano: Czwartek 15 listopada 2018
dodano: Środa 14 listopada 2018
dodano: Wtorek 13 listopada 2018
Polecane
Warto...
dodano: Sobota 10 listopada 2018
dodano: Czwartek 11 października 2018
dodano: Czwartek 27 września 2018
dodano: Piątek 24 sierpnia 2018
dodano: Poniedziałek 30 lipca 2018
dodano: Sobota 28 lipca 2018
dodano: Piątek 26 października 2018
dodano: Czwartek 25 października 2018
dodano: Wtorek 16 października 2018
dodano: Wtorek 2 października 2018
dodano: Wtorek 11 września 2018
dodano: Czwartek 14 czerwca 2018


POLECANE

Warszawa, KASIA KOWALSKA Akustycznie


Kameralne koncerty Kasi Kowalskiej na warszawskim Wilanowie.

To jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Rok 2018 to dla Kasi Kowalskiej rok wyjątkowy. Przede wszystkim obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej, a po drugie wydaje swój nowy album, na który jej fani czekają już 10 lat. Podczas koncertów nie zabranie największych przebojów artystki, jak "Prowadź mnie", "Antidotum", "A to co mam", "Spowiedź", "Być tak blisko", "Co może przynieść nowy dzień", "Coś optymistycznego", "To co dobre" i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty, która ujrzy światło dzienne 8 czerwca.Płytę promuje autorska piosenki Kasi - Alannah (Tak niewiele chcę)

Choć od wydania pierwszej płyty Kasi Kowalskiej, "Gemini" minęło już blisko ćwierć wieku, a w jej życiu wydarzyło się bardzo wiele, to pewne rzeczy pozostały niezmienne: jej niespotykana wrażliwość, miłość do muzyki i pasja, z jaką ją tworzy i wykonuje. Czeka nas piękne, mistyczne widowisko przepełnione emocjami, niezwykłą energią wokalistki i wieloma znanymi piosenkami, które Kasia Kowalska wylansowała na przestrzeni 25 lat swojej burzliwej artystycznej kariery.
 

------
Koncerty odbędą się w kameralnej atmosferze Kuźni Kulturalnej która od 2013 roku z powodzeniem organizuje koncerty i występy kabaretowe, które są poprzedzone kolacją. Część widzów rezerwuje stolik, przy którym ze znajomymi lub partnerami biznesowymi jedzą i rozmawiają, a potem siedząc przy tym samym stoliku uczestniczą w wydarzeniu. Kiedy na scenie pojawia się wykonawca, ze stołów znika zastawa, a pojawia się wyłącznie lampka wina i napoje – wyjaśnia Bertrand Jasiński, właściciel restauracji Kuźnia Kulturalna.
Widzowie bez zarezerwowanego stolika zajmują miejsca w układzie teatralnym przed sceną. Artyści lubią występować w takich miejscach, bo szybko nawiązują kontakt z publicznością, przed którą występują. Z kolei widzowie mogą po występie porozmawiać ze swoimi ulubionymi wykonawcami, otrzymać od nich autograf i zrobić sobie popularne selfie.
 
W Kuźni Kulturalnej udało się stworzyć wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę kolacji kulturalnych. Aby ją  poczuć, trzeba tu po prostu przyjść. Zresztą Kuźnia Kulturalna to nie tylko idealne miejsce spotkań kulturalnych, ale i pyszna kuchnia oraz miejsce spotkań biznesowych. Kuźnia Kulturalna zlokalizowana jest w samym sercu warszawskiego   Wilanowa Królewskiego - sąsiaduje z Pałacem i Parkiem Królewskim. Całość tworzy absolutnie niepowtarzalny charakter.


Zapraszamy na koncert!

Kuźnia Kulturalna, 16 października

15.10.2018 godz. 20:30


więcej na: http://www.kuzniakulturalna.pl/Poleca Radio WAWA!