00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Warszawa, 20 listopada, koncert zespołu IRA

Wyjątkowy koncert z okazji 30-lecia istnienia zespołu IRA

Wyjątkowy koncert z okazji 30-lecia istnienia zespołu IRA!

IRA to jeden z najważniejszych zespołów polskiego rocka. Każda płyta grupy sprzedaje się w wielu tysiącach egzemplarzy, a różnorodność gatunków muzycznych po które sięga sprawia, że zdobywa serca zarówno fanów mocniejszych brzmień, jak i wielbicieli rockowych ballad.


IRA powstała w 1987 roku w Radomiu, a już rok później zadebiutowała na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwsza płyta zespołu pt.IRA ukazała się w 1989 roku. Wydana w roku 1991 płyta Mój dom, a następnie 1993 i koncertowa Live odniosły niebywały sukces, zapewniając grupie awans do czołówki polskich zespołów rockowych. W drugiej połowie lat 90. zespół zmienił swoje oblicze, sięgając na płycie Znamię do nieco cięższych brzmień. W 1996 roku, po wydaniu płyty Ogrody, z zespołu odszedł gitarzysta i założyciel Kuba Płucisz, a kilka miesięcy później IRA zawiesiła działalność. Po 7 latach przerwy grupa powróciła na scenę i ruszyła w trasę koncertową pod hasłem: IRA - Wracamy!, która gromadząc rzesze fanów, utwierdziła muzyków o słuszności tej decyzji.

Zespół w 2016 roku wydał już 11 z kolei płytę i obchodzi swoje 30-lecie istnienia.


IRA, "Powtarzaj to"

---

Koncerty odbędą się w kameralnej atmosferze Kuźni Kulturalnej która od 2013 roku z powodzeniem organizuje koncerty i występy kabaretowe, które są poprzedzone kolacją. Część widzów rezerwuje stolik, przy którym ze znajomymi lub partnerami biznesowymi jedzą i rozmawiają, a potem siedząc przy tym samym stoliku uczestniczą w wydarzeniu. Kiedy na scenie pojawia się wykonawca, ze stołów znika zastawa, a pojawia się wyłącznie lampka wina i napoje – wyjaśnia Bertrand Jasiński, właściciel restauracji Kuźnia Kulturalna.
Widzowie bez zarezerwowanego stolika zajmują miejsca w układzie teatralnym przed sceną. Artyści lubią występować w takich miejscach, bo szybko nawiązują kontakt z publicznością, przed którą występują. Z kolei widzowie mogą po występie porozmawiać ze swoimi ulubionymi wykonawcami, otrzymać od nich autograf i zrobić sobie popularne selfie.
 
W Kuźni Kulturalnej udało się stworzyć wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę kolacji kulturalnych. Aby ją  poczuć, trzeba tu po prostu przyjść. Zresztą Kuźnia Kulturalna to nie tylko idealne miejsce spotkań kulturalnych, ale i pyszna kuchnia oraz miejsce spotkań biznesowych. Kuźnia Kulturalna zlokalizowana jest w samym sercu warszawskiego   Wilanowa Królewskiego - sąsiaduje z Pałacem i Parkiem Królewskim. Całość tworzy absolutnie niepowtarzalny charakter.


Zapraszamy na koncert!Kuźnia Kulturalna, 20 listopada, godz. 20:30

więcej na: http://www.kuzniakulturalna.pl/


Poleca Radio WAWA!

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto