12:40 - 13:35 Najlepsze Polskie Hity

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Polsat SuperHit Festiwal 2019 - gdzie oglądać, kto wystąpi? Program festiwalu w jednym miejscu [ZDJĘCIA]

Najważniejsze wydarzenie muzyczne 2019 roku zbliża się wielkimi krokami
foto: POLSAT

Najważniejsze wydarzenie muzyczne 2019 roku zbliża się wielkimi krokami. Polsat SuperHit Festiwal 2019 ponownie zagości w Operze Leśnej w Sopocie. Od 24 do 26 maja 2019 roku na jednej scenie wystąpi ponad 30 polskich artystów, których bardzo dobrze znacie z anteny Radia WAWA. Kiedy oglądać w TV i online? Kto wystąpi? Prezentujemy program festiwalu Polsatu w jednym miejscu.

To będzie najważniejsze muzyczne wydarzenie 2019 roku w Polsce. Od 24 do 26 maja podczas Polsat SuperHit Festiwal, dla tysięcy osób zebranych w Operze Leśnej w Sopocie, oraz dla milionów widzów TV Polsat wystąpią najlepsi polscy artyści. W trakcie festiwalu poznamy muzyków, którzy mogą pochwalić się największą sprzedażą płyt i tych, których codziennie słyszycie na antenie Radia WAWA. Na sopockiej scenie pojawią się legendy polskiej muzyki i młodzi artyści, którzy podbijają serca Polaków. Festiwal w tym roku będzie miał dwóch nowych prowadzących. W tej roli zobaczymy Michała Szpaka oraz Julię Wieniawę. Debiutantów wspierać będzie Krzysztof Ibisz czy Paulina Sykut - Jeżyna. Jeżeli zastanawiacie się kto wystąpi w Operze Leśnej w trakcie Polsat SuperHit Festiwal 2019, to dobrze trafiliście. Już teraz prezentujemy Wam szczegółowy program festiwalu.

Dzień 1. Polsat SuperHit Festiwal 2019 - Piątek 24 maja


W piątek, 24 maja 2019 roku w Sopocie odbędzie się kilka koncertów, których nie możecie przegapić. Zobaczymy również pierwszy debiut w roli prowadzącego Koncert Platynowy. Michał Spak zaprezentuje artystów, których albumy osiągnęły platynowy status. Festiwalowe koncerty poprowadzą także Krzysztof Ibisz i Maciej Dowbor.

Koncert Platynowy - podczas tego koncertu uhonorowani zostaną artyści, których albumy osiągnęły najwyższy, czyli platynowy status. O ich krążkach mówili zarówno fani, jak i recenzenci muzyczni, a płyty znikały ze sklepowych półek z prędkością światła. Podczas koncertu wystąpią:
 •     IRA – podwójna platyna za singiel „Wybacz”
 •     Maciej Maleńczuk – platynowa płyta za album „Maleńczuk gra Młynarskiego” oraz platynowa płyta za krążek „Jazz for idiots”
 •     Tulia – platynowa płyta za album „Tulia”
 •     Dżem – platynowa płyta za krążek „The Singles”
 •     Michał Szpak – podwójna platyna za album „Byle być sobą”
 •     B.R.O. – potrójnie platynowa płyta za singiel „Mówiła mi”
 •     Varius Manx – platynowy singiel „Kot bez ogona”
 •     Boys – poczwórnie platynowa płyta za singiel „Najpiękniejsza dziewczyno”
50.lecie debiutu Maryli Rodowicz w Operze Leśnej - ona i jej muzyka są absolutnie ponadczasowe. W 1969 roku artystka stanęła pierwszy raz na sopockiej scenie. Równo 50 lat później w tym samym miejscu Maryla Rodowicz uczci razem z nami ten niezwykły jubileusz, śpiewając swoje największe hity.

40.lecie zespołu Dżem - ten zespół to prawdziwy fenomen i nie chodzi jedynie o niezwykłą historię Ryśka Riedla, którego muzyka wciąż żyje w zespole. Cudowne brzmienie, mądre teksty, prawdziwa legenda.

30.lecie Varius Manx - każdy zespół chciałby pochwalić się tyloma hitami w swoim repertuarze. Dowodem na to jest ostatni singiel z Kasią Stankiewicz. Razem z sopocką widownią i widzami Polsatu wspólnie zaśpiewają legendarnego już „Orła cień”.

Urodziny Agnieszki Chylińskiej, czyli największa domówka w Polsce - nieokiełznana i niepowtarzalna. Raz kobieca i delikatna, innym razem ostra jak brzytwa. Jej głos jest jedyny w swoim rodzaju. Jaka będzie Agnieszka podczas tego wieczoru? I jak zareaguje na urodzinowe niespodzianki?

10.lecie Kamila Bednarka - jest młody i charyzmatyczny, a przede wszystkim prawdziwy. Aż trudno uwierzyć, że od czasu debiutu Kamila Bednarka minęło już 10 lat. Jedno jest pewne: ma talent!

Dzień 2. Polsat SuperHit Festiwal - Sobota 25 maja


Drugiego dnia Festiwalu zobaczymy w roli prowadzącej przepiękną i zjawiskową Julię Wieniawę. Towarzyszyć jej będą prezenterzy TV POLSAT. Sobotnie koncerty poprowadzą również Agnieszka Hyży, Paulina Sykut - Jeżyna i Kabaret Skeczów Męczących.

Radiowy Hit Roku
- przeboje, które w tym roku królowały na antenach rozgłośni radiowych. Ich listę opracował partner festiwalu ZPAV (Związek Producentów Audio-Video). Wśród gwiazd koncertu zobaczymy i usłyszymy:
 •     C-Bool „Wonderland”
 •     Gromee feat.Lukas Meijer „Light me up”
 •     Feel & Lanberry „Gotowi na wszystko”
 •     Gromee feat.Jasper Jenset „One last time”
 •     Komodo „(I just) Died in your arms”
 •     Paweł Domagała „Weź nie pytaj”
 •     Michał Szczygieł „Nic tu po mnie”
 •     Margaret “In my Cabana”
 •     Brave „I just called to say I love you”
 •     Grzegorz Hyży „Niech pomyślą, że to ja”
 •     Sarsa „Zakryj”
 •     Marta Gałuszewska „Nie mów mi nie”
 •     Sławomir „Miłość w Zakopanem”
 •     Enej “Zagubiony”
 •     Agnieszka Adamczewska „Na wszystko przyjdzie czas”
 •     Sound’n’Grace „Idealnie”
 •     Ania Dąbrowska „Serce nie sługa” oraz „Z tobą nie umiem wygrać”
 •     Shanguy „La Louze” - numer 1. wśród hitów zagranicznych

10.lecie Mroza - to kolejne 10 urodziny! Jubileusz swojej pracy artystycznej świętować będzie jeden z najbardziej uzdolnionych młodych wokalistów - Mrozu! Gwiazdor porwie nas do tańca w rytmie swoich przebojów, takich jak „Jak nie my to kto” czy „Nic do stracenia”.

Koncert Zenona Martyniuka i zespołu Akcent - to się nazywa wielki finał! Jedni go kochają, inni nie, ale wszyscy go słuchają! Jego największy przebój „Przez twe oczy zielone” odnotował na YouTube’ie ponad 166 milionów wyświetleń! Usłyszymy inne hity grupy, takie jak „Życie to są chwile” czy „Kochana wierzę w miłość”.

Dzień 3. Polsat SuperHit Festiwal - Niedziela 26 maja

Sopocki Hit Kabaretowy 2019 „To my”, czyli najśmieszniejszy wieczór festiwalowy.
Tradycyjnie już, trzeciego dnia festiwalu sceną zawładną kabarety. Wieczór wypełniony śmiechem i żartami zapewnią nam naprawdę największe kabaretowe gwiazdy: Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, ,Kabaret Ani Mru Mru, Jerzy Kryszak, Marcin Daniec, Pan Li, Kabaret Młodych Panów, Letni Chamski Podryw.  Gospodarzami wieczoru będą: Adrianna Borek z Kabaretu Nowaki, Marcin Wójcik i Piotr Bałtroczyk.

Polsat SuperHit Festiwal 2019 - kiedy oglądać w TV i online?


Polsat SuperHit Festiwal 2019 możecie oglądać 24, 25 i 26 maja 2019 roku na antenie TV POLSAT od godziny 20:00. Transmisja online będzie dostępna na platformie ipta.tv.

Polsat SuperHit Festiwal 2019 - gdzie kupić bilety?

Bilety na Polsat SuperHit Festiwal 2019 są już dostępne! Sprzedaż wejściówek na muzyczno-kabaretową imprezę w Operze Leśnej TV POLSAT uruchomiono na długo przed ujawnieniem pierwszych gwiazd. Bilety można kupić na stronach Biletyna.pl oraz Interticket.pl. Ich ceny zaczynają się od 90 zł. Warto szybko zaopatrzyć się w wejściówki, ponieważ te rozchodzą się jak świeże bułeczki.

Polsat SuperHit Festiwal 2019 organizuje Telewizja POLSAT we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART oraz AlberT Production. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).

Polsat SuperHit Festiwal 2019 - ZDJĘCIA Z KONFERENCJI PRASOWEJWiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto