12:40 - 13:35 Najlepsze Polskie Hity

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Polsat SuperHit Festiwal 2019: koncert Zenka Martyniuka i zespołu Akcent. Kiedy oglądać w TV i online?

Polsat SuperHit Festiwal 2019 to najważniejsze wydarzenie muzyczne roku
foto: POLSAT

Polsat SuperHit Festiwal 2019 to najważniejsze wydarzenie muzyczne roku. W Operze Leśnej w Sopocie wystąpią najwięksi polscy artyści, których najczęściej słuchacie w Radiu WAWA, serwisach streamingowych czy platformach filmowych. Wyjątkową oprawę artystyczną przygotował Zenek Martyniuk z zespołem Akcent. O co dokładnie chodzi? Kiedy oglądać koncert Akcent w TV i online?

Polsat SuperHit Festiwal 2019 odbędzie się tradycyjnie w Operze Leśnej w Sopocie od 24 do 26 maja 2019 roku. To już piąta edycja festiwalu organizowanego przez telewizję Polsat. W trakcie wielu koncertów, które będziecie mogli obejrzeć na żywo w telewizji znalazł się ten poświęcony twórczości Zenka Martyniuka i zespołu Akcent. Jakie niespodzianki szykuje artysta na swój występ? Kiedy oglądać koncert w TV i online?


przeczytaj też: Polsat SuperHit Festiwal 2019 - gdzie oglądać, kto wystąpi? Program festiwalu w jednym miejscu [ZDJĘCIA]
Polsat SuperHit Festiwal 2019: koncert Zenka Martyniuka i zespołu Akcent


Wszyscy fani muzyki disco i dance mogą spać spokojnie. W trakcie Polsat SuperHit Festiwal 2019 na deskach Opery Leśnej w Sopocie wystąpią największe gwiazdy muzyki w Polsce. Pierwszego dnia festiwalu, czyli 24 maja w Koncercie Platynowym zobaczymy Marcina Millera z zespołem Boys. Drugi dzień będzie należał już do Zenka Martyniuka i zespołu Akcent. Jakie atrakcje przygotował artysta na swój wieczorny występ? Wszystkie szczegóły zdradził w rozmowie z Radiem WAWA:

Nigdy nie przypuszczałem, że stanę na deskach Opery Leśnej w Sopocie. Jestem bardzo zadowolony, że kolejny raz będę mógł zaprezentować widzom Polsatu swój repertuar. W tym roku w trakcie Polsat SuperHit Festiwal zagramy cały koncert z bandem na żywo. To będzie wielkie wydarzenie. Nie mogę się doczekać.

Polsat SuperHit Festiwal 2019: kiedy koncert Zenka Martyniuka?


Koncert Zenka Martyniuka podczas Polsat SuperHit Festiwal 2019 przewidziany jest na sobotę 25 maja. Król Disco Polo wystąpi na finał drugiego dnia festiwalu.

Polsat SuperHit Festiwal 2019: gdzie oglądać w TV i online?

Polsat SuperHit Festiwal 2019 możecie oglądać od 24 do 26 maja 2019 roku od godziny 20:00 na antenie telewizji Polsat. Stream online będzie dostępny na platformie ipla.tv.
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto