01:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Polsat SuperHit Festiwal 2019: Urodzinowa impreza Agnieszki Chylińskiej. Kiedy oglądać w TV i online?

Wyjątkowe wydarzenie muzyczne szykuje w trakcie Polsat SuperHit Festiwal 2019 Agnieszka Chylińska
foto: Materiały prasowe Telewizji Polsat

Wyjątkowe wydarzenie muzyczne szykuje w trakcie Polsat SuperHit Festiwal 2019 Agnieszka Chylińska. Artystka będzie obchodziła na deskach Opery Leśnej w Sopocie swoje urodziny. Jakie niespodzianki przygotowała wokalistka? Kiedy oglądać w TV i online?

To będzie z pewnością najważniejsze muzyczne wydarzenie tej wiosny! Od 24 do 26 maja podczas Polsat SuperHit Festiwal, dla tysięcy osób zebranych na widowni Opery Leśnej w Sopocie oraz milionów widzów przed telewizorami wystąpi czołówka najpopularniejszych polskich artystów – tych, którzy mogą pochwalić się największą sprzedażą płyt i tych, których utwory słyszymy codziennie we wszystkich rozgłośniach radiowych. Tegoroczna edycja Festiwalu zadowoli nawet najbardziej wybrednych melomanów. Będzie i tanecznie i sentymentalnie, rockowo, popowo i oczywiście dyskotekowo. Na scenie pojawią się zarówno legendy polskiej muzyki, jak i młodzi artyści, którzy podbili serca Polaków. To będzie prawdziwie międzypokoleniowe muzyczne spotkanie.


przeczytaj też: Polsat SuperHit Festiwal 2019 - gdzie oglądać, kto wystąpi? Program festiwalu w jednym miejscu [ZDJĘCIA]
Polsat SuperHit Festiwal 2019: urodziny Agnieszki Chylińskiej


Znacie ją bardzo dobrze z anteny Radia WAWA. Wyjątkowa i jak zawsze niezawodna ze swoimi największymi hitami Nie mogę Cię zapomnieć, Wybaczam Ci, Niebo, Królowa łeż, KCACNL czy Mam zły dzień. wystąpi na deskach Opery Leśnej. Nieokiełznana i niepowtarzalna. Raz kobieca i delikatna, innym razem ostra jak brzytwa. Jej głos jest jedyny w swoim rodzaju. Jaka będzie Agnieszka podczas tego wieczoru? I jak zareaguje na urodzinowe niespodzianki?
Polsat SuperHit Festiwal 2019: kiedy oglądać w TV i online?

Polsat SuperHit Festiwal 2019 będzie można oglądać na antenie Telewizji Polsat 24, 25 i 26 maja. Transmisja koncertów odbędzie się od godziny 20:00. Specjalne festiwalowe studio prosto z Sopockiej plaży poprowadzą Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od piątku do niedzieli od godziny 9:00.


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto