01:00 - 07:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Polsat SuperHit Festiwal 2019: Julia Wieniawa prowadzącą drugi dzień i Mrozu ze swoim jubileuszem!

Wyjątkowe atrakcje przygotowała Telewizja Polsat w trakcie drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2019
foto: Materiały prasowe Telewizji Polsat

Wyjątkowe atrakcje przygotowała Telewizja Polsat w trakcie drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2019. W Operze Leśnej zaśpiewa ponad 20 topowych gwiazd, które zdanie z anteny Radia WAWA. Kto wystąpi? Gdzie oglądać w TV? Czy będzie dostępny darmowy stream online?

Drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal usłyszymy przeboje, które w tym roku królowały na antenach rozgłośni radiowych. Ich listę opracował partner festiwalu ZPAV (Związek Producentów Audio-Video). Drugi dzień Festiwalu to kolejny debiut nowej prowadzącej na scenie Opery Leśnej. Radiowy Hit Roku poprowadzi Julia Wieniawa w towarzystwie Macieja Rocka oraz Oli Kot. Sobotnie koncerty poprowadzą również: Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, a także Kabaret Skeczów Męczących.


przeczytaj też: Polsat SuperHit Festiwal 2019 - gdzie oglądać, kto wystąpi? Program festiwalu w jednym miejscu [ZDJĘCIA]

Polsat SuperHit Festiwal 2019: kim jest Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa - kim jest młoda dziewczyna, o której coraz głośniej w polskim show biznesie? Julia Wieniawa jest aktorką. Najbardziej znaną postacią, którą zagrała była rola Pauli w produkcji Rodzinka.pl. W 2018 roku Wieniawa zagrała w filmie Kobiety Mafii Patryka Vegi. Na konferencji prasowej Polsat SuperHit Festiwal 2019 Dyrektor Programowa Nina Terentiew zdradziła, że Julia Wieniawa zagra jedną z głównych ról w najnowszym serialu Polsatu, który będziemy mogli obejrzeć jesienią 2019 roku. Aktorka poprowadzi drugi dzień Polsat SuperHit Fesitwal 2019 wraz z Olą Kot i Maciejem Rockiem.


Polsat SuperHit Festiwal 2019: jubileusz Mroza w Operze Leśnej?

Mrozu wystąpi 25 maja 2019 roku w Operze Leśnej w Sopocie. Otworzy drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal i będzie świętował swoje 10-lecie pracy artystycznej.  Gwiazdor porwie nas do tańca w rytmie swoich przebojów, takich jak „Jak nie my to kto” czy „Nic do stracenia”.

Polsat SuperHit Festiwal 2019: gdzie i kiedy oglądać w TV i online?


Polsat SuperHit Festiwal 2019 będziecie mogli oglądać w piątek, sobotę i niedzielę od godziny 20:00 na antenie Telewizji Polsat. Stream online będzie udostępniony na platformie ipla.tv.
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto