01:00 - 07:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Polsat SuperHit Festiwal 2019: Sławomir z nagrodą Radia WAWA!

Sławomir wraz z żoną w trakcie Polsat SuperHit Festiwal 2019 otrzymali wyjątkową nagrodę Radia WAWA, którą wręczył im na żywo na deskach Opery Leśnej Kuba Adamiak z porannego programu Cała Naprzód
foto: Radio WAWA

Sławomir wraz z żoną w trakcie Polsat SuperHit Festiwal 2019 otrzymali wyjątkową nagrodę Radia WAWA, którą wręczył im na żywo na deskach Opery Leśnej Kuba Adamiak z porannego programu Cała Naprzód. Za co Sławomir otrzymał statuetkę?

Drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal 2019 dobiegł końca. Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wydarzyło się wiele niespodzianek. Wśród wyjątkowego jubileuszu Mroza, Radiowego Hitu Roku i wyjątkowej dyskotece, na którą zaprosił Zenon Martyniuk, specjalną nagrodę Radia WAWA otrzymał Sławomir. Kuba Adamiak z porannego programu Cała Naprzód wręczył artyście statuetkę. Sławomir wraz z Kajrą nie kryli wzruszenia. Za co wokalistka dostał nagrodę?


Polsat SuperHit Festiwal 2019: Sławomir odkryciem Radia WAWA

O Sławomirze zrobiło się głośno, kiedy wydał utwór Miłość w Zakopanem. Jako pierwsza stacja radiowa ten singiel zagrała WAWA. Utwór bardzo długo pojawiał się na naszej Liście Przebojów. Słuchacze polubili ten utwór i zyskał on niespotykaną popularność w internecie. Dopiero po kilku miesiącach inne stacje radiowe odkryły potencjał w Sławomirze.


Sławomir otrzymał nagrodę Odkrycie Roku 2018 od Radia WAWA za wyjątkowy styl muzyczny i osobowość. Artysta wraz z żoną nie kryli wzruszenia w trakcie otrzymywania statuetki.


Polsat SuperHit Festiwal 2019: gdzie i kiedy obejrzeć wręczenie statuetki?

Relację z wręczenia statuetki za Odkrycie Roku Radia WAWA możecie obejrzeć na platformie ipla.tv. Nadawca na chwilę obecną nie planuje powtórek Polsat SuperHit Festiwal 2019 na swoim antenach.
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto