10:00 - 15:00 Najlepsze Polskie Hity

Dawid Wajda

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Festiwal Muzyki Tanecznej 2019: kim są prowadzący koncert w Kielcach?

W trakcie Festiwalu Muzyki Tanecznej 2019 w Kielcach na scenie pojawi się bardzo dużo prowadzących
foto: TOMASZ RADZIK SE / EAST NEWS

W trakcie Festiwalu Muzyki Tanecznej 2019 w Kielcach na scenie pojawi się bardzo dużo prowadzących. Żebyście nie pogubili się kto jest kim, stworzyliśmy artykuł, który ujawnia kim są prowadzący koncert w Kielcach.

Festiwal Muzyki Tanecznej 2019: kim są prowadzący koncert w Kielcach? Dwa dni wyjątkowych emocji muzycznych, które zagwarantuje nam ponad 30 artystów z polski i za granicy. W trakcie koncertu Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2019 na scenie pojawi się również aż 5 prowadzących koncert. To bardzo dużo. Kim są prezenterzy, którzy będą zabawiać kielecką publiczność i tą zgromadzoną przed telewizorami? Wszystkie szczegóły w artykule poniżej.>>> Festiwal Muzyki Tanecznej 2019: czy Piękni i Młodzi wystąpią w Kielcach? <<<Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2019: kim jest Mateusz Szymkowiak?

Mateusz Szymkowiak ma 32 lata. Jest dziennikarzem i prezenterem TVP2. Studiował socjologię na Uniwersytecie Warszawskim. Prezentera możecie oglądać w trakcie Wakacyjnej Trasy Dwójki Lato, Muzyka, Zabawa, oraz w śniadaniowym programie Pytanie na śniadanie w TVP2. Mateusz prowadzi również program kulturalny Lajk!.Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2019: kim jest Edyta Herbuś?


Edyta Herbuś to polska tancerka klasy S, która urodziła się 26 lutego 1981 roku w Kielcach. Była prowadzącą takie programy jak W rytmie MTV, Przebojowe dzieci. Była również uczestniką programu Jak oni śpiewają w TV Polsat.Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2019: kim jest Izabella Krzan?

Izabella Krzan to polska modelka, Miss Polonia 2016 i prezenterka telewizyjna. Wraz z Mateuszem Szymkowiakiem prowadzi cykl reportaży w programie LAJK! oraz pojawia się w Pytaniu na Śniadanie. Jest również jedną z prowadzących trasę Lato, Muzyka, Zabawa w TVP2. Widzowie polubili ją w programie Koło Fortuny, który współprowadziła z Rafałem Brzozowskim.
Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2019: kim jest Rafał Patyra?

Rafał Patyra to dziennikarz sportowy, który pracuje w TVP. Jest prezenterem programu informacyjnego Teleexpress. Był również prowadzącym poranny program Dzień dobry, Polsko! na antenie TVP1.

Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2019: kim jest Kuba Adamiak?


Kuba Adamiak jest prowadzącym poranny program Cała Naprzód w Radiu WAWA razem z Kasią Grodzką i DeDektywem Inwektywem. W zeszłym roku razem z Mateuszem Szymkowiakiem prowadził wywiady z gwiazdami w trakcie Festiwalu Muzyki Tanecznej Kielce 2018.Festiwal Muzyki Tanecznej - gdzie oglądać koncert w TV i online?

Festiwal Muzyki Tanecznej możecie oglądać 10 i 11 sierpnia 2019 roku o godzinie 20:00 na antenie TVP 2. Stream online będzie udostępniony za darmo na platformie vod.tvp.pl.
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto