21:00 - 23:59 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Najfajniejszy pies w Polsce: Ewelina Lisowska z Lucyną w studiu Radia WAWA!

Ewelina Lisowska wraz ze swoim psem maltańczykiem odwiedziła studio Radia WAWA
foto: Agnieszka Tomczyk /Radio WAWA/
Ewelina Lisowska w Radiu WAWA

Ewelina Lisowska wraz ze swoim psem maltańczykiem odwiedziła studio Radia WAWA. Z Eweliną porozmawialiśmy o pielęgnacji psów, ale również i o tym, że jest jurorem w naszym konkursie Najfajniejszy pies w Polsce. Posłuchajcie i zobaczcie co się działo w studiu!

Najfajniejszy pies w Polsce: Ewelina Lisowska z Lucyną w studiu Radia WAWA! Ewelina jest wokalistką autorką tekstów i kompozytorką. Znacie ją bardzo dobrze z anteny Radia WAWA. Do studia wpadła razem ze swoim psem maltańczykiem, który nazywa się Luci. Lucyna przez cały czas trwania programu eksplorowała nasze studio i sprawdziła chyba każdy zakamarek. Do tego stopnia, że w pewnym momencie... wyłączyła radio! O czym rozmawialiśmy z Eweliną? Jak wygląda każdy poranek Luci i Eweliny? Wszystkie szczegóły w artykule poniżej!Najfajniejszy pies w Polsce: co to za rasa maltańczyk?

Maltańczyk to jedna z ras psów, która należy do grupy biszonów i ras pokrewnych. Dokładne pochodzenie rasy nie jest znane, ale jak donosi Wikipedia, psy były już znane w starożytnym Egipicie, Rzymie i Grecji. Rasa pochodzi z wyspy Meleda, która znajduje się na Morzu Śródziemnym.

Najfajniejszy pies w Polsce: jak Ewelina Lisowska dba o psa?

Ewelina zdradziła, że Luci nie lubi wstawać rano. Ma swoje rytuały. Najpierw spacer, później ewentualnie śniadanie. Ewelina zdradziła również, że wczoraj była z Luci u fryzjera i trwało to aż dwie godziny. Wokalistka zdradziła również, że Luci ma ogromne parcie na szkło i uwielbia pracę w kamerą.


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto