18:40 - 21:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim
Dawid Wajda
Monika Król
DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Najfajniejszy pies w Polsce: obrady jury trwają! Kto zgarnie tytuł Najfajniejszego psa w Polsce?

W ramach Międzynarodowego Dnia Zwierząt Radio WAWA wybiera Najfajniejszego Psa w Polsce
foto: Kuba Adamiak /Radio WAWA/

W ramach Międzynarodowego Dnia Zwierząt Radio WAWA wybiera Najfajniejszego Psa w Polsce! Ewelina Lisowska odwiedziła rano studio Radia WAWA, ale teraz wraz z pozostałymi członkiniami jury obradują w specjalnym pomieszczeniu! Przeczytaj szczegóły!

Najfajniejszy pies w Polsce: obrady jury trwają! Kto zgarnie tytuł Najfajniejszego psa w Polsce? Akcja Najfajniejszy pies w Polsce w Radiu WAWA dobiega końca. 4 października o godzinie 09:00 rano jury w składzie: Monika Król, Ewelina Lisowska i Aleksandra Grynczewska. Jury zaczęło obrady od zapoznania się ze wszystkimi psimi kandydatami. Czy Najfaniejszy pies w Polsce został już wybrany? Szczegóły w artykule poniżej!


>>> Najfajniejszy pies w Polsce: Ewelina Lisowska z Lucyną w studiu Radia WAWA! <<<


Najfajniejszy pies w Polsce: czy Jury już wygrało zwycięzce?

Obrady Jury trwały od godziny 09:00 rano. Zaraz po porannym programie Ewelina Lisowska dołączyła do Moniki Król i Aleksandry Grynczewskiej. Panie rozpoczęły od zapoznania się ze wszystkimi psimi laureatami, którzy zdobyli najwięcej głosów. Na początku jury nie potrafiło wybrać laureata, ale przeważyła łapa Luci, która zadecydowała, który pies wygrywa tytuł Najfajniejszego psa w Polsce! Kto zdobył tytuł? Tego dowiecie się na antenie Radia WAWA już w piątek 4 października 2019 roku o godzinie 15:20! Słuchajcie nas uważnie.

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto