15:40 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Piosenki o jesieni - TOP 5 polskich utworów o jesieni

Jesień to taka pora roku, która potrafi być bardzo przygnębiająca
foto: East News / ALEKSANDER RABIJ/REPORTER

Jesień to taka pora roku, która potrafi być bardzo przygnębiająca. Bywa jednak piękna i przyjemna, nie od dziś w końcu nazywana jest Złotą Jesienią. Jakie polskie utwory są o tej porze roku? Wszystkie najciekawsze hity zebraliśmy dla was na RADIOWAWA.pl

Jesień to pora roku, która wielu z nas przygnębia. Ludzie są smutniejsi, ponieważ dni są coraz krótsze. Szybciej zapadający zmrok sprzyja depresji. Z drzewa opadają liście, a my przygotowujemy się na nadchodzącą zimę. Nie ma się jednak co martwić. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę polskich przebojów, które rozgrzeją was w te chłodne dni. Jesteście ciekawi zestawienia TOP 5 utworów o jesieni?
TOP 5 - najlepsze piosenek o jesieni

Żeby rozkoszować się najlepszymi polskimi hitami, wystarczy że włączycie RADIO WAWA. Ale my przygotowaliśmy dla was piosenki o jesieni, które według nas są najlepsze. Rozpalcie w kominku, przygotujcie gorącą herbatę z imbirem, dobrą książkę, koc i... poczujecie się naprawdę dobrze.

>>> Dawid Podsiadło reedycja albumu Małomiasteczkowy. Koncerty 2020 [DATY, MIEJSCA] <<<

Jednym z dobrze znanych utworów o jesieni jest numer Kasztany, który opowiada o romantycznych chwilach. Jeszcze bardziej rozczuli Was fakt, że wykonują ten numer dzieciaki z programu The Voice Kids.Kolejna nasza propozycja, którą polecamy waszej uwadze, to utwór legendarnego zespołu Alias i W starym parku. Singiel tej grupy opowiada o wyjątkowym uczuciu kobiety i mężczyzny w starym parku.

Wyjątkowy utwór, który musiał znaleźć się w naszym zestawieniu to oczywiście Czesław Niemen i Wspomnienie. To właśnie dzięki tej piosence poczujecie się dużo lepiej w trakcie jesiennych wieczorów.
Kolejna propozycja jest bardziej rockowa. Piotr Rogucki, który w ostrzejszym klimacie przedstawia polską jesień, jest idealnym numerem, który pomoże na przeziębienie.
Rude drzewa to utwór zespołu Muzyka Końca Lata, który potrafi wprawić w doby humor, nawet jeśli liście za oknem tracą już kolor.Pamiętajcie, żeby swoją jesienną playlistę wzbogacić o najnowsze polskie kawałki, które znajdziecie oczywiście tylko na antenie Radia WAWA i w TOP 13.

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA