10:00 - 13:00 Najlepsze Polskie Hity

Dawid Wajda

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

TOP 3 polskiego YouTube - jakie hity są na karcie na czasie?

Najważniejsze utwory, które wybrali internauci na polskim YouTube
foto: KASIA ZAREMBA / SUPER EXPRESS

Najważniejsze utwory, które wybrali internauci na polskim YouTube. Jesteście ciekawi, co króluje w tym tygodniu na karcie na czasie w najpopularniejszym serwisie filmowym w Polsce? Wszystkie szczegóły zebraliśmy dla Was w jednym artykule! Sprawdźcie koniecznie już teraz na RADIOWAWA.pl

TOP 3 polskiego YouTube - jakie hity są na karcie na czasie? Internauci zadają sobie pytanie, jakie hity w tym tygodniu królują na karcie na czasie na Youtube. Warto przypomnieć, że aby trafić na prestiżową dla muzyków kartę na czasie, należy stworzyć utwór, który będzie tak zwanym viralem w internecie. Fani będą odtwarzać piosenkę w kółko i bardzo często wyrażać opinie w komentarzach. Jakie hity są w tym tygodniu na karcie na czasie? ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY CO TYDZIEŃ W PONIEDZIAŁEK!


>>> Kim jest Viki Gabor? Przedstawiamy Wam zwyciężczynię Eurowizji Junior 2019! <<<


TOP 3 polskiego YouTube: Viki Gabor - Superhero - LIVE

Nie jest to duże zaskoczenie, że w nowym tygodniu numerem 1 na karcie na czasie polskiego YouTube, jest zwyciężczyni Eurowizji Junior Viki Gabor, z wykonaniem na żywo utworu Superhero.

TOP 3 polskiego YouTube: KALI - Yakuza ft. Major SPZ

Pierwszy teledysk Ganja Mafia Label, który promuje album Kali x Flvwlxss Droga Koguta. Premiera longplaya zaplanowana jest na 20 grudnia 2019 roku.

>

TOP 3 polskiego YouTube: BLACHA 2115 - NIE MAM CZASU

Co prawda Blacha 2115 i utwór Nie mam czasu jest numerem 8 na Karcie na Czasie polskiego YouTube, ale numerem trzy, jeżeli chodzi o utwory które znalazły się w tym zestawieniu (stan na 25.11.2019)

<

TOP 13 - lista przebojów Radia WAWA

Pamiętajcie, że najpopularniejsze polskie utwory, usłyszycie codziennie na antenie Radia WAWA w naszej liście przebojów TOP 13, na którą zaprasza Mateusz Kwiatkowski. Zagłosować na swoje ulubione utwory możecie TUTAJ.
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto