12:00 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

DeDe Negra w nowych dżinglach Radia WAWA

Kim jest DeDe Negra, głos nowych dżingli Radia WAWA i autorka nowej wersji przeboju Kawałek Podłogi
foto: DeDe Negra / fot.materiały promocyjne
Dżingiel Dede Negra

Dżingiel Dede Negra 01

Dżingiel Dede Negra 02

Dżingiel Dede Negra 03

Kim jest DeDe Negra, głos nowych dżingli Radia WAWA i autorka nowej wersji przeboju Kawałek Podłogi? Piękna wokalistka obdarzona niesamowitym głosem nagrała coś specjalnego właśnie dla nas.  

DeDe Negra po raz pierwszy pojawiła się na antenie Radia WAWA i to właśnie u nas zabrzmiały jej największe hity. Aktualnie wokalistka lansuje swoją wersję znanego przeboju formacji Mr Zoob - Mój jest ten kawałek podłogi. Nikt wcześniej nie zaaranżował tego utworu w taki sposób. Utwór doczekał się wielu pozytywnych opinii.
 
 

DeDe Negra: Kim jest?

DeDe Negra to tak naprawdę Daria Dombrowska, pochodząca z Jabłonowa Pomorskiego wokalistka. Piękna i utalentowana nowa twarz polskiej muzyki ma 24 lata. Początki jej kariery muzycznej to covery, których mogliśmy posłuchać w sieci już dawno temu. Współpracowała z gwiazdami muzyki polskiej i zagranicznej. Jest autorką piosenek: Bunt, Halo tu ziemia, czy Mur.  
 

DeDe Negra: Dżingle Radia WAWA

Od poniedziałku (19.01) na naszej antenie pojawiły się nowe dżingle Radia WAWA. Głos, który możecie w nich usłyszeć należy właśnie do DeDe Negry. Producentem nowych sygnałów muzycznych naszej stacji jest Maciej Woźnica.  
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto