19:00 - 20:00 TOP 13 - Lista Przebojów Radia Wawa

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Disco Polo - 25 lat później. Nowy program Polsatu we współpracy z Radiem WAWA

Wielki powrót tej wiosny
foto: Polsat

Wielki powrót tej wiosny! Na antenie Telewizji Polsat wraca kultowy program o muzyce disco i dance. Disco Polo - 25 lat później będzie emitowany w każdą sobotę. Co wydarzy się w dwunastym odcinku? Wszystkie szczegóły dotyczące nowego show znajdziecie na radiowawa.pl.

Disco Polo - 25 lat później to wywiady ze znanymi gwiazdami, które znamy z lat 90-tych. W nowym show pojawią się również przełomowe momenty w muzyce disco polo, które działy się na naszych oczach. Rozmowy z młodymi twórcami, którzy posiadają milionowe wyświetlenia w internecie, a także zakulisowe relacje z koncertów i najnowsze klipy, będzie można zobaczyć w muzycznym programie Polsatu. Kiedy i o której godzinie oglądać Disco Polo - 25 lat później? Kto jest prowadzącym? Co wydarzy się w dziesiątym odcinku? Szczegóły w artykule poniżej. [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY]

>>Non Stop Party - imprezowy program w Radiu WAWA

Kto jest prowadzącym muzyczne show Polsatu?

Prowadzącym program Disco Polo - 25 lat później na antenie Telewizji Polsat, jest znana i lubiana prezenterka Polo TV Edyta Folwarska, oraz gospodarz wielu programów muzycznych w Disco Polo Music Marcin Kotyński. Trzecim gospodarzem został wokalista zespołu Boys Marcin Miller, który będzie odpowiedzialny za wywiady z legendami muzyki disco i dance. Ekspertem w show Telewizji Polsat został również Kuba Adamiak, którego możecie usłyszeć codziennie rano na antenie Radia WAWA w programie Cała Naprzód. Kuba będzie opowiadał o przełomowych momentach w historii muzyki disco polo.


Kiedy i o której oglądać Disco Polo - 25 lat później?

Program Disco Polo - 25 lat później możecie oglądać w każdą sobotę po godzinie 10:40 na antenie Telewizji Polsat. Program emitowany będzie również online na platformie ipla.tv.

Disco Polo - 25 lat później odcinek 12: STRESZCZENIE

Gościem Marcina Millera będzie kultowy zespół mający na swoim koncie 17 albumów. Gwiazdą odcinka będzie Top One znany przede wszystkim z mega hitu "Biały miś". Marcin zapyta muzyków m. in. o to, czy decyzja o włączeniu się w kampanię Aleksandra Kwaśniewskiego w '95 była słuszna i jakiej muzyki słuchali prywatnie (na swoim koncie mają album z coverami „Rock’n’Dance”). Z kamerą udamy się na plan najnowszej produkcji formacji Bayera- Bo z Tobą. Wybierzemy się również na Disco Hit Festiwal w Kobylnicy by razem z Marcinem Siegieńczukiem przeżyć niesamowite chwile, gdzie razem z 50 tysięczną publicznością śpiewał swoje utwory. Artysta opowie czy do takich chwil można przywyknąć, czy może to się kiedyś przejada? W studiu u Edyty Folwarskiej (Polo TV) oraz Marcina Kotyńskiego (Disco Polo Music) pojawi się zespół pochodzący z Górnego Śląska- Jarosław Grzesista "Long" i Michał Jeleń „Junior" czyli formacja Long&Junior. Zespół jest znany z hitów podbijających Internet jak "Kolorowa sukienka” (82 mln wyświetleń), „Bądź moją królową” (47 mln wyświetleń) czy „Tańcz tańcz tańcz” (72 mln wyświetleń). Panowie opowiedzą, czy żałują podjęcia decyzji związanych z ich karierą, twórczością czy przynależnością do rodziny disco polo. Dowiemy się też, która część pracy artystycznej jest dla nich najcięższa.

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto