10:00 - 15:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Disco Polo - 25 lat później. Nowy program Polsatu we współpracy z Radiem WAWA

Wielki powrót tej wiosny
foto: materiały prasowe Telewizji Polsat

Wielki powrót tej wiosny! Na antenie Telewizji Polsat wraca kultowy program o muzyce disco i dance. Disco Polo - 25 lat później będzie emitowany w każdą sobotę. Co wydarzy się w piątym odcinku? Wszystkie szczegóły dotyczące nowego show znajdziecie na radiowawa.pl.

Disco Polo - 25 lat później to wywiady ze znanymi gwiazdami, które znamy z lat 90-tych. W nowym show pojawią się również przełomowe momenty w muzyce disco polo, które działy się na naszych oczach. Rozmowy z młodymi twórcami, którzy posiadają milionowe wyświetlenia w internecie, a także zakulisowe relacje z koncertów i najnowsze klipy, będzie można zobaczyć w muzycznym programie Polsatu. Kiedy i o której godzinie oglądać Disco Polo - 25 lat później? Kto jest prowadzącym? Co wydarzy się w piątym odcinku? Szczegóły w artykule poniżej. [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY]

>>Non Stop Party - imprezowy program w Radiu WAWA

Kto jest prowadzącym muzyczne show Polsatu?

Prowadzącym program Disco Polo - 25 lat później na antenie Telewizji Polsat, jest znana i lubiana prezenterka Polo TV Edyta Folwarska, oraz gospodarz wielu programów muzycznych w Disco Polo Music Marcin Kotyński. Trzecim gospodarzem został wokalista zespołu Boys Marcin Miller, który będzie odpowiedzialny za wywiady z legendami muzyki disco i dance. Ekspertem w show Telewizji Polsat został również Kuba Adamiak, którego możecie usłyszeć codziennie rano na antenie Radia WAWA w programie Cała Naprzód. Kuba będzie opowiadał o przełomowych momentach w historii muzyki disco polo.


Kiedy i o której oglądać Disco Polo - 25 lat później?

Program Disco Polo - 25 lat później możecie oglądać w każdą sobotę, począwszy od 14 marca o godzinie 10:40 na antenie Telewizji Polsat. Program emitowany będzie również online na platformie ipla.tv.

Disco Polo - 25 lat później odcinek 5: STRESZCZENIE

Gościem Marcina Millera będzie ikona lat 90-tych- zespół Redox znany z hitu Zakochany clown. Panowie porozmawiają o tym jak kiedyś sprzedawało się miliony kaset.  Bohaterem felietonu koncertowego będzie zespół Piękni i Młodzi, którego utwory Niewiara, Ona jest taka cudowna czy Tak już bez ciebie to niekwestionowane hity porywające tłumy do tańca. O tym jak disco polo zadomowiło się w największych produkcjach telewizyjnych opowie Krzysiek Gwiazdowski z zespołu MIG. Artysta skomentuje wykonanie Wymarzonej w wersji cha-cha, do której tańczyli Marcin Korcz i Wiktoria Omyła w 7 edycji Tańca Z Gwiazdami. Zespół Daj To Głośniej jako przedstawiciel artystów młodego pokolenia w tym odcinku, opowie jak zmieniło się ich życie w ostatnim roku po sukcesie Mama ostrzegała. 

 

 


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto