22:00 - 23:59 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

ZOSTAŃ W DOMU! Bądź jak Enej i Roksana Węgiel #zostańwdomu #RazemPrzeciwKoronawirusowi

Gwiazdy polskiej muzyki pokazują, że będąc w domu można się nie nudzić

Gwiazdy polskiej muzyki pokazują, że będąc w domu można się nie nudzić. Enej nagrał wspólnie apel do swoich fanów, a Roksana Węgiel spędza czas z rodzeństwem. #zostańwdomu #RazemPrzeciwKoronawirusowi
 

Pandemia koronawirusa zmieniła świat i Polskę. Dla zdrowia nas wszystkich i nierozprzestrzeniania się epidemii bezwzględnie musimy zastosować się do poleceń władz i zostać w domu. Gwiazdy polskiej muzyki - Enej i Roksana Węgiel pokazują, że to wcale nie musi być nudne doświadczenie. 

Enej apeluje do fanów

Grupa Enej nagrała specjalny apel do fanów, tworząc wspólnie film z wykonanym na żywo utworem Zbudujemy dom. Każdy z muzyków grupy nagrał swoją partię utworu, przebywając w domu. "Liczymy na to, że siedzicie grzecznie w domach, macie wszystkiego pod dostatkiem i w najlepsze z możliwych sposobów wykorzystujecie ten trudny czas." - napisali na Facebooku muzycy z zespołu Enej
 

Roksana Węgiel zostaje w domu

W lutym urodził się Tymoteusz, najmłodszy brat Roksany. Wokalistka dołączyła do akci #zostańwdomu. Na najnowszych zdjęciach na Instagramie możemy zobaczyć jak wokalistka spędza czas ze swoim rodzeństwem. 
"Ta dwójka to najlepsze co mnie w życiu spotkało... Jak widzicie chillujemy sobie w domku, mamy nadzieje, że wy też. Poświęćmy ten czas sobie i rodzinie, to dobry moment na zresetowanie się.." - napisała Roksana Węgiel.


Redakcja Radia WAWA apeluje - jeśli nie musicie wychodzić - zostańcie w domu, słuchajcie nas online przez aplikację albo przez radioodbiorniki. 

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto