10:00 - 13:00 Najlepsze Polskie Hity

Dawid Wajda

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Jak gwiazdy polskiej muzyki spedzaja czas w trakcie epidemii koronawirusa? [AUDIO]

Wiemy co robią gwiazdy polskiej muzyki w czasie społecznej kwarantanny koronawirusa
foto: Jak gwiazdy polskiej muzyki spedzaja czas w trakcie epidemii koronawirusa? / enej
Enej

Enej

Piotr Kupicha

Filip Lato

Ruda z Red Lips

Nowator

Wiemy co robią gwiazdy polskiej muzyki w czasie społecznej kwarantanny koronawirusa. Jak spędzają ten trudny czas? Co robią Enej, Filip Lato, Piotr Kupicha (Feel), Ruda z Red Lips, Nowator? Sprawdźcie w naszym artykule. #zostanwdomu 

Grupa Enej, jako jedna z pierwszych zagrała specjalny koncert dla wszystkich fanów w Internecie. Jak spędza czas prywatnie Piotr Lolek Sołoducha z Enej? Wokalista obchodził niedawno urodziny. Czy w domu zajmuje się wyłącznie muzyką? 
 
 
 
Filip Lato zachęca wszystkich do akcji #zostanwdomu. Sam znajduje sobie zajęcie w domu i do tego zachęca też inne osoby.
Piotr Kupicha spędza czas z rodziną, gra w gry , czego jest fanem od dawna a teraz po prostu ma na to trochę więcej czasu. Lider grupy Feel jest obecny również  na Facebooku, gdzie intensywnie muzykuje ze znajomymi.
 
 
Ruda z Red Lips próbuje zająć się ze swoim mężem Lazerem obowiązkami domowymi. To oni jako pierwsi zagrali na naszym Facebooku specjalny koncert dla słuchaczy Radia WAWA.
 
 
Nowator, zajmuje się swoją małą pociechą i wymyśla dla niej wspaniałe zajęcia. Podobnie, jak my wszyscy liczy na to, że epidemia szybko dobiegnie końca i będziemy mogli wrócić do swoich normalnych obowiązków. 
 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto