00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

WAWA na Walizkach: jak wygrać walizki? jak się zgłosić?

WAWA na Walizkach to wspaniała zabawa, w której możesz zdobyć cały zestaw walizek podróżnych
foto: WAWA NA WALIZKACH / fot.materiały promocyjne

WAWA na Walizkach to wspaniała zabawa, w której możesz zdobyć cały zestaw walizek podróżnych. Jak wygrać walizki? Kliknij i wypełnij formularz! Zgłoś się do konkursu! 

Konkurs WAWA na Walizkach powraca na naszą antenę. Wyobraź sobie, że nie musisz rezygnować z wymarzonych wakacji, przez brak walizek. Z nami możesz spokojnie spakować się i udać na wymarzony urlop. Wystarczy bardzo uważnie słuchać Radia WAWA, wypełnić formularz zgłoszeniowy, odebrać telefon i cieszyć się z wygranego zestawu walizek. Jak się zgłosić do zabawy WAWA na Walizkach? Gdzie znaleźć formularz zgłoszeniowy?


WAWA na Walizkach: zgłoszenia online

W formularzu zgłoszeniowym, który znajdziesz pod adresem wawanawalizkach.radiowawa.pl, musisz opisać nam: Bez czego nie wyobrażasz sobie podróżowania? Jeżeli przekonasz nas w oryginalny sposób, to być może nasza poranna ekipa Cała Naprzód czyli Kasia, Kuba, i DeDektyw, zadzwonią do właśnie do Ciebie.

WAWA na Walizkach: jakie są zasady?

Kiedy już wypełnisz formularz zgłoszeniowy i zadzwoni do Ciebie ekipa Cała Naprzód, musisz odpowiedzieć na trzy proste pytania. Odpowiadając prawidłowo na wszystkie, otrzymujesz od nas cały zestaw walizek na wakacje!

>>WAWA na Walizkach - zgłoś się

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto