15:00 - 19:00 Luz blues w Radiu Wawa

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Powitanie Wakacji z Piratami w Julinku

Spektakle pełne cyrkowych numerów, niezwykłe pokazy i warsztaty yoyo, animacje i rodzinne gry - a to wszystko w pirackim klimacie
foto: Powitanie Wakacji z Piratami w Julinku / fot.materiały promocyjne

Spektakle pełne cyrkowych numerów, niezwykłe pokazy i warsztaty yoyo, animacje i rodzinne gry - a to wszystko w pirackim klimacie! Goście Parku Rozrywki Julinek będą mogli obejrzeć pokaz yoyo Jakuba Mozgawy, a także wziąć udział w warsztatach z naszą gwiazdą. 

 POWITANIE WAKACJI Z PIRATAMI! 27-28.06
 
 
Ahoj Przygodo! Wakacje 2020 czas start!
 
Na Dużej Arenie zagości cyrkowe show „Pirackie Potyczki”, a na teren Parku zawitają piraci.
Będą zabawy i gry, morskie bitwy a także – dla wszystkich poszukiwaczy skarbów – gra terenowa z nagrodami.
 
Do tego dla wszystkich dzieciaków wata cukrowa za darmo!
Jak zwykle czekają na Was park linowy, ścianka wspinaczkowa, dmuchańce, wesołe miasteczko i pyszne jedzenie. 
 
W ten weekend wstęp do Parku Rozrywki Julinek za darmo!!! Szczegółowy cennik atrakcji na www.julinek.com.pl
 
Link do wydarzenia:
 
 
Artyści:
 
Jakub Mozgawa ma 22 lata - a od 11 lat zajmuje się "yoyowaniem"! Pod tą nazwą kryje się nie tylko prosta zabawa szpulką i sznurkiem, ale też profesjonalny sport i dla części fanów tej dyscypliny forma sztuki. Z yoyem występował na licznych zawodach (w tym mistrzostwach Polski, Europy i Świata) i na licznych festiwalach oraz m.in. na Meczu Gwiazd na stadionie Legii w Warszawie. Jakub jest wicemistrzem Polski juniorów w tym sporcie i 8 w Europie w kategorii juniorów. Widzowie telewizyjni mogą go kojarzyć z występów w VIII edycji show TVN Mam Talent!, którego był finalistą.
 
Pirackie Potyczki – cyrkowe show w wykonaniu Aleksandry Olszewskiej, Garouaza El Houceine, Łukasza Wójcika i Marcina Borkowskiego. 
 
Trzech piratów zawalczy o względy pięknej Pani kapitan, prześcigając się, kto zostanie jej prawą ręką. Widzowie będą mogli zobaczyć zapierające dech w piersiach cyrkowe numery - w pirackim wydaniu. Żonglerka, akrobatyka w kole cyra, duet akrobatyczny, a nawet "człowiek flaga" - to tylko część pokazów, do zobaczenia w Dużej Arenie Parku Rozrywki Julinek.
 
Występują:
 
Aleksandra Olszewska
Absolwentka Akademii pedagogiki specjalnej, uczęszczała do Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej. Artystka cyrkowa z 11-to letnim doświadczeniem. Współorganizowała projekt "Warszawska Scena Varieté" Członkini grupy Brokatowe Rakiety. Na co dzień uczy plastyki w jednej z warszawskich podstawówek. Od kilku lat mocno związana ze sztuką street art, tworzy ilustracje, wycina szablony, maluje obrazy i tworzy scenografie do spektakli cyrkowych. 
 
Garouaz El Houceine
Wszechstronny akrobata, z 12 letnim doświadczeniem scenicznym. Występował w cyrkach hotelach, festiwalach i eventach na całym świecie. Brał udział w programie "Mam Talent", a także  "Arabs Got Talent". Pochodzi z Maroka. Obecnie uczy się w Państwowej Szkole Sztuki Cyrkowej w Julinku.
 
Łukasz Wójcik
Absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej, były nauczyciel PSSC, Półfinalista programu MamTalent. Sztuką cyrkową zajmuje się ponad 12 lat. Występował miedzy innymi w Szwecji, Arabii Saudyjskiej, Katarze.
 
Marcin Borkowski
Artysta cyrkowy, animator, instruktor żonglerki. Zdobywca III miejsca podczas 2. Ogólnopolskiego Konkursu Etiud Nowocyrkowych Cyrkulacje, laureat Głównej Nagrody konkursu dla lubelskich studentów Open Stage 2013. Artysta na Międzynarodowych Targach EXPO 2015 w Mediolanie, 17. Ogólnopolskich Spotkaniach Cyrkowych w Brodnicy, 5. Festiwalu Sztuk Ulicznych Na Bruku w Zamościu.
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto