01:00 - 07:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Bulwarowy Rozkład Jazdy 2-5 lipca 2020

W kalendarzu przywitaliśmy lipiec a to oznacza, że wakacyjny klimat już na dobre zagościł na bulwarach wiślanych

W kalendarzu przywitaliśmy lipiec a to oznacza, że wakacyjny klimat już na dobre zagościł na bulwarach wiślanych.  Co prawda negocjujemy jeszcze warunki pogodowe – ale przy takim składzie Dj-skim – najbliższy weekend już można zaliczyć do udanych. Zwłaszcza, że startujemy w czwartek!
Jak co tydzień, w sobotę i niedzielę, na bulwarach zagości też nieprzyzwoicie kreatywna ekipa z Parku Rozrywki Julinek - najmłodsi nie znajdą czasu na nudę! 

BULWARY WIŚLANE
Weekend 2-5 lipca
Rozkład Jazdy
 
 
 
✔plaża przy Bella Italia 
czwartek: Dj Lead
piątek: Dj Scraby
sobota: Rafael Lambert
*Sobota i niedziela - gry i zabawy dla najmłodszych g.12-19 
 
✔ El Chapo 
piątek: DJ Emes
sobota: Dj PLK
*Muzyka na żywo – Zespół Mariachi – sobota g.16-20,
niedziela g.17-21
 
✔Dziki Brzeg
piątek: Jan Łuczywek
sobota: Dj Kasp
niedziela: Dj Matush  g.14-20
 
✔ Szerokie Bary
piątek: DJ Romi
sobota: Dj Johnny W
niedziela: DJ Romi g.16-22
 
Wszystkie imprezy dj-skie, za wyjątkiem niedziel, odbywają się w godzinach 20-02.
 
DJ – opisy
 
Lead - house - dj, prezenter radiowy, autor audycji z muzyką klubową, producent i rezydent warszawskich, łódzkich i krakowskich klubów. Grał z takimi producentami muzyki klubowej jak Tom Novy, ATFC, Paul Harris (Dirty Vegas/ Toolroom/ Uk), Freemasons (UK), Stonebridge (Stoneyboy/SE), Till West & DJ Delicious (DE), Jerry Ropero (DE) i wieloma innymi.
 
Scraby - house - rezydent kultowych warszawskich klubów, wieloletni stołeczny dj , znany z crew Charismatic.
 
Rafael Lambert - dj, producent, członek duetu Lambert & Handle. Grał na imprezach znanej, brytyjskiej wytwórni Defected. Związany z wieloma klubami w całej Polsce. Preferuje brzmienia house, nu disco, deep house, disco.
 
DJ Emes - miksuje najlepsze brzmienia latino, trap, rnb, house. Związany z warszawskimi klubami Level 27, czy Na Lato.
 
Kasp - house, z wykształcenia muzyk - ukończył Akademię Muzyczną w Katowicach na Wydziale Jazzu, w klasie gitary. Zaowocowało to współpracą z wieloma zespołami i artystami (m.in. Reni Jusis, Kayah).
Jan Łuczywek - dj z warszawskiego crew Charismatic, znany z takich miejsc jak Smolna czy Luzztro. Jeden z djów młodego pokolenia, ale od dawna wyróżniający się kunsztem grania.
 
Matush - legenda polskiej muzyki klubów, dj, producent, promotor imprez, zdobywca wielu nagród w konkursach djskich. Występował z gwiazdami na takich imprezach jak : Creamfields, Audioriver, Sunrise Festival, Instytut Energetyki, Electrocity. Był rezydentem takich klubów jak Hades (Zielona Góra), Trend (Warszawa), H20(Warszawa) W5(Warszawa) oraz Klatka(Warszawa).
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto