16:00 - 19:00 Luz blues w Radiu Wawa

Dawid Wajda

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Najfajniejszy Pies w Polsce! Znamy zwycięzcę! Legowiska dotarły do laureatów

To nie było łatwe

To nie było łatwe! Kilka tysięcy zgłoszeń, a każdy pies był wyjątkowy. Dlatego dzięki Waszym głosom i jury w składzie Ruda z Red Lips, Paulina Gajda z Fundacji Zwierzęca Polana i Monika Król z Radia WAWA, udało nam się odnaleźć Najfajniejszego Psa w Polsce! Legowiska i zabawki również trafiły do laureatów! 

Zwycięzca konkursu Najfajniejszy Pies w Polsce to… Sara / Sarna, piesek dwojga imion. Jest adoptowana, ukochana przez całą rodzinę Małgorzaty, która zgłosiła ją do konkursu i która uwierzyć nie może, że pół tony karmy dojedzie niedługo w okolice jej domu! Małgorzata przekaże karmę do schroniska, które wybierze razem ze swoimi Synami. Pozostałe nagrody dla Sary to zestaw książek, zabawki i psie SPA.
 

 
Gratulujemy wszystkim pieskom, które zdobyły nagrody w naszym konkursie i tym, które cieszą się wielką miłością w Waszych domach. A taka miłość jest bezwarunkowa, wyjątkowa. Wasze serca są wielkie!

Dla wszystkich zwycięzców mieliśmy wyjątkowe zestawy nagród : legowisko dla Psa, książki - poradniki autorstwa Gregor’ego Berns’a ”Jak kochają nas psy” i „Co myśli i czuje pies” oraz zabawki.

A tak prezentują się laureaci na swoich legowiskach: >>Zobacz wszystkich uczestników konkursu Najfajniejszy Pies w Polsce 
 
 


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto