16:40 - 17:35 Najlepsze Polskie Hity

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Dzień Polskiej Muzyki 2020

1 października 2020 to Wielkie Święto Polskiej Muzyki - Święto również Radia WAWA, w którym od 16 lat słuchacie tylko i wyłącznie Najlepszych Polskich Hitów
foto: Dzień Polskiej Muzyki 2020 / fot.materiały promocyjne

1 października 2020 to Wielkie Święto Polskiej Muzyki - Święto również Radia WAWA, w którym od 16 lat słuchacie tylko i wyłącznie Najlepszych Polskich Hitów. 

Kampania Dzień Polskiej Muzyki ma na celu promocję polskiej muzyki oraz wsparcie polskiego rynku muzycznego! Polska muzyka zostanie wyróżniona na największych platformach streamingowych. Dodatkowo największe bileterie i sklepy muzyczne w kraju przygotowały specjalne atrakcje i promocje dla fanów i odbiorców muzyki. Pokażcie tego dnia, jak bardzo szanujecie ich twórczość i posłuchajcie polskiej muzyki w radiu, telewizji, Internecie, gdziekolwiek będziecie.  


>>Radio WAWA poszukuje Najfajniejszego Psa w Polsce! Zgarnij nagrody dla swojego psa i pomóż innym!

Wyraźcie swoje uznanie dla pracy polskich Artystów kupując tego dnia płytę, bilet na koncert, subskrypcję w serwisie streamingowym. Dzięki fanom i odbiorcom muzyki, Artyści mogą się rozwijać i tworzyć coraz lepszą muzykę. W tym roku rola kampanii jest szczególna, bowiem branża muzyczna boryka się z ograniczeniami rynku koncertowego z powodu pandemii Covid-19. Organizatorzy dedykują ją wszystkim osobom pracującym w branży koncertowej, którzy na co dzień dbają o to, byśmy mogli cieszyć się koncertami naszych ulubionych Artystów, a dziś pozostają bez pracy.

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA