13:00 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Anita Lipnicka i Ewa Farna wydają nowe płyty jesienią

Anita Lipnicka, Ewa Farna
foto: Anita Lipnicka i Ewa Farna / fot.M.Falkowska i Facebook

Dwie wielkie polskie wokalistki z premierowymi piosenkami 

Nowa płyta Anity Lipnickiej nosi tytuł Vena Amoris i będzie miała swoją premierę 2 października 2013. Artystka będzie promowała nowy materiał podczas jesiennej trasy koncertowej. Na nowym albumie znajdą się piosenki zaśpiewane wyłącznie po polsku. Premierowy materiał wyda wytwórnia Mystic Production.
 
Anita Lipnicka zaczynała od prostych, popowych melodii, odnajdując własny, oryginalny styl i komponując coraz ciekawsze piosenki. Cały album powstaje w Londynie, pod okiem producenta Grega Freemana, znanego ze współpracy z  Mumford And Sons, Grandaddy czy Goldfrapp. Anita Lipnicka jest także współproducentką albumu.
 
Zaraz po premierze Vena Amoris, artystka rusza w trasę koncertową, na której będzie promować nową płytę. 
 
Anita Lipnicka - "Hen, Hen"

 


Ewa Farna ciągle koncertuje i pracuje nad nowymi albumami. W czerwcu ostatni koncert z Ewą zagrał perkusista Lukas Pavlik (przygotowane przez niego piosenki znajdą się na nowej płycie). Jego miejsce w zespole zajął Roman Vícha. Ewa zapowiada wydanie czterech płyt, które ukażą się w Czechach i Polsce.
 
23 sierpnia miał miejsce II Międzynarodowy Zlot Fanów Ewy Farnej w Złotoryi. Podczas spotkania wokalistka zaśpiewała premierowo kolejny utwór z nowej płyty zatytułowany "To ja". Czwarty album Ewy Farnej zapowiada singiel "Znak", do którego powstał niedawno teledysk (ponad milion odsłon na YouTube).
 
Ewa Farna - "Znak"
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto