13:00 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

"Renovatio" i "Mój Jezus Nie Pija Coli"

Edyta Bartosiewicz, Patrycja Kosiarkiewicz
foto: "Renovatio" i "Mój Jezus Nie Pija Coli" / okładki płyt

Nowe albumy Edyty Bartosiewicz i Patrycji Kosiarkiewicz 

Szósty album piosenkarki ukaże się 1 października. Nowy krążek był zapowiadany przez artystkę od dłuższego czasu. Wokalistka potwierdziła premierę swojej nowej płyty na Facebooku. Na fanpage`u gwiazdy można dostrzec zdjęcie nowego albumu i datę premiery. Ostatni studyjny album Edyty Bartosiewicz to "Wodospady" z przebojem "Miłość jak ogień" z 1998 roku. 4 lata później na rynku zapowiadano wydanie następcy albumu. Jego zwiastunem był utwór "Niewinność".  Z powodu problemów w życiu osobistym Edyty, nagrań nie dokończono.

Nową płytę Edyty Bartosiewicz promuje singiel "Rozbitkowie".
 
Edyta Bartosiewicz - "Rozbitkowie"  

Patrycja Kosiarkiewicz - wokaliska, kompozytorka, ceniona autorka tekstów oraz blogerka powraca z nowym, zaskakującym projektem - zespołem Effortless.  Nowy zespół Patrycji Kosiarkiewicz tworzą zielonogórzanie: gitarzysta Tomek Bubień, basista Andrzej Pijanowski, klawiszowiec Jacek Jatczak i perkusista Marek Kieloch.

Patrycja wspólnie z piątką muzyków przez rok pracowała nad nowym albumem.  W nadchodzącym wydawnictwie "dynamizm splata się z melancholią, tęsknotą oraz miłością". Pierwszym singlem zwiastującym album "Mój Jezus nie pija coli", którego premiera przewidziana jest na wrzesień 2013 r., jest  utwór "Galaktyki i atomy".
 
Patrycja Kosiarkiewicz - "Galaktyki i atomy"

   
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto