00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim
Monika Król
DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Polskie Las Vegas czyli Gala Boksu w Legionowie.

20 lutego na bokserskich deskach Areny Legionowo po raz kolejny pojawią się najlepsi polscy pięściarze aby zadowolić nawet najbardziej wybrednych sympatyków szermierki na pięści.

Walką wieczoru będzie zakontraktowany na dziesięć rund pojedynek wagi ciężkiej pomiędzy niepokonanym na zawodowych ringach Krzysztofem Zimnochem i Mikem Mollo.

 
Dla Zimnocha, który marzy o tytułu mistrza świata, będzie to drugi pojedynek od czasu powrotu na ring po dwuletniej przerwie. Białostoczanin do konfrontacji z Mollo przygotowuje się w Londynie, wylewając na treningach siódme poty. Zimnoch wie, że pojedynek z Amerykaninem będzie dla niego wyzwaniem. Mollo w przeszłości boksował z Arturem Szpilką i posyłał go na deski.


Zanim między liny wejdą bohaterowie walki wieczoru, publiczność w Legionowie rozgrzeją uznawany za jednego z najlepszych polskich pięściarzy bez podziału na kategorie wagowe Kamil Szeremeta oraz Ukrainiec Artem Karpec. Pięściarze od kilku tygodni deklarowali w mediach chęć skrzyżowania rękawic, więc szybko zgodzili się na bezpośredni pojedynek. Do tej pory żaden z nich nie zaznał jeszcze smaku porażki.

 

Poleca Radio WAWA

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto