06:00 - 09:00 Kuba Adamiak i DeDektyw Inwektyw

Kuba Adamiak
Dedektyw Inwektyw

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Warszawa, koncerty "Zimowe Graffiti" Lady Pank

Scena Kulturalna i Radio WAWA zaprasza w styczniu na cztery wyjątkowe koncerty Lady Pank pod hasłem „Zimowe Graffiti” do Józefowa pod Warszawą oraz do warszawskiego Wilanowa !

Lady Pank – po 35 latach od premiery historycznego albumu LP, który przeszedł do historii polskiego rocka jako klasyk - jest dla wielu fanów polskiej muzyki niczym biblia. Mamy wyjątkową okazje aby w kameralnej atmosferze uczestniczyć w koncertach Lady Pank ponieważ zespół występuję ostatnio wyłącznie w dużych salach.


Dyskografia zespołu Lady Pank jest imponująca. To około trzydzieści płyt (nie licząc reedycji) oraz kilkaset różnych, niepowtarzających się utworów w przeszło 35-letniej działalności zespołu i dziesiątki ponadczasowych przebojów.

21 lat po premierze kultowego albumu “Zimowe Graffiti”, zespół Lady Pank postanowił pod koniec 2017 roku nagrać kontynuację tej płyty. “Zimowe Graffiti 2” jest kolejnym rozdziałem w bogatej dyskografii zespołu. Jest to 10 premierowych piosenek autorstwa niezawodnego duetu Jan Borysewicz – Janusz Panasewicz. Za produkcję muzyczną odpowiadał Wojciech Olszak, który charakterystyczne kompozycje i gitary Borysewicza ubrał w urokliwe, ciepłe, choć nietypowo świąteczne aranżacje wzbogacone o brzmienie fortepianu i saksofonu.

Lady Pank&Jan Borysewicz w Weekendzie z Gwiazdą u Pawła Wiszniewskiego.


Na koncercie będzie można usłyszeć piosenki z płyt „Zimowe Graffiti”, „Zimowe Graffiti 2” oraz  największe przeboje zespołu.

Niepowtarzalna okazja, ponieważ to jedyne koncerty z tego cyklu w Warszawie!

Terminy:

20 stycznia (niedziela), godz. 18:00 – Hotel Holliday Inn Józefów k/Warszawy
21, 22 i 23 stycznia, godz. 20:30 – Kuźnia Kulturalna , Warszawa Wilanów

Zapraszamy na koncert!

więcej na:

http://www.kuzniakulturalna.pl/

http://www.scenakulturalna.pl/


Poleca Radio WAWA!
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto