13:00 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Weekend z ekologią w Julinku

W najbliższy weekend bawimy się ekologicznie w Parku Rozrywki Julinek

W najbliższy weekend bawimy się ekologicznie w Parku Rozrywki Julinek.

W sobotę, Skrzydlaty odlot i Zielony Kopciuszek wraz z Teatrem Kultureska zagoszczą na Dużej Arenie Parku Rozrywki Julinek.
 

„Skrzydlaty Odlot” to spektakl ekologiczny dla dzieci, pełen dobrego humoru i treści edukacyjnych. Poprzez dobrą zabawę dzieci mają szansę pogłębić swoją świadomość ekologiczną. W akcję spektaklu wplecione są treści związane z tematem smogu, niskiej emisji i ochrony powietrza.
 

“Zielony Kopciuszek” to interaktywny spektakl muzyczny dla dzieci, który dzięki licznym piosenkom, konkurencjom i animacjom przeniesie dzieci w świat baśni o Kopciuszku, jakiej dotąd nie znały.
Przedstawienie ma charakter bajki o tematyce ekologicznej – przypomina najmłodszym jak ważny jest szacunek wobec przyrody, a także uczy jak o nią dbać. Utrwala i poszerza wiedzę na temat zasad segregacji odpadów i znaczenia właściwego gospodarowania odpadami.
 

W niedziele po raz kolejny specjalnie dla Was - KONY Puppets - lalkarstwo medialne


Będzie się eko-działo. Z ekologią nam zdecydowanie po drodze przecież bohaterką naszego parku jest wiewiórka Julka.

Julinek to też najdłuższy na Mazowszu park linowy, kraina dmuchańców z atrakcjami wodnymi, mini golf, a to wszystko w sercu Kampinoskiego Parku Narodowego.

Serdecznie zapraszamy!


 

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto