13:00 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Weekend z tańcem w Parku Rozrywki Julinek

W najbliższy weekend, 3 i 4 sierpnia będzie się działo

W najbliższy weekend, 3 i 4 sierpnia będzie się działo! Duża Arena w Julinku zatętni muzyką, rytmem i tańcem!

Wszystko za sprawą energetycznych występów tancerzy ze szkoły East Side Dance Academy. Będą bitwy taneczne, pokazy solistów i duetów hip hop, a na koniec pokaz formacji hip hop w wykonaniu aktualnych mistrzów Polski IDO.
Nie zabraknie też warsztatów dla naszych Gości. Pod czujnym okiem Magda Zwierzyńska poznacie hip hop, poczujecie rytm i bit i zatańczycie na parkiecie.


East Side Crew Junior to zespół tancerzy w wieku od 12 do 15 lat. Założycielką, trenerką i choreografką jest Magdalena Zwierzyńska, finalistka 7 edycji You Can Dance. W ostatnim czasie ESC Junior można było oglądać w programie telewizyjnym World of Dance w Polsacie. Tancerze ESC Junior zajmują najwyższe miejsca na lokalnych i międzynarodowych zawodach tanecznych. W ostatnim sezonie wywalczyli pierwsze miejsca na World of Dance Warsaw czy na legendarnym Rytmie Ulicy. To także Mistrzowie Polski, Europy i Vicemistrzowie Świata w hip-hopie w International Dance Organisation. Na codzień trenują w szkole tańca East Side Dance Academy na warszawskiej Pradze.Po raz kolejny odwiedzą nas roboty i ...zatańczą z nami!

Czas w Parku Rozrywki Julinek umilą Wam też przedstawienia teatralne w Dużej Arenie.

Rezerwujcie czas!

Więcej informacji na:

https://www.facebook.com/events/657966361387459/


Poleca Radio WAWA!

 


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto