13:00 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Noc Pragi 2019 - Święto Ulicy Ząbkowskiej

Ulica Ząbkowska to jedno z najbardziej klimatycznych miejsc po prawej stronie Wisły

Ulica Ząbkowska to jedno z najbardziej klimatycznych miejsc po prawej stronie Wisły. Pełne restauracji, pracowni artystycznych, ale też warsztatów rzemieślniczych czy sklepów ze starociami. Wzdłuż tej drogi codziennie tętni życie, dlatego pozytywnej energii z pewnością nie zabraknie też 7 września, podczas największego wydarzenia plenerowego tego lata na Pradze-Północ.

Noc Pragi 2019- kogo zobaczymy na scenie?

Organizowana przez Urząd Dzielnicy Praga-Północ „Noc Pragi” wystartuje o godzinie 16.00. Rozpocznie ją koncert zespołu Masters, jednego z najpopularniejszych przedstawicieli muzyki tanecznej. Godzinę później usłyszymy Dede Negrę, która przebojem wchodzi do polskich klubów. Tuż po 18 na scenie zameldują się Poparzeni Kawą Trzy, których nie trzeba przedstawiać. O tym, kto był dla nich wszystkim usłyszała cała Polska. Z kolei kolejnego wykonawcę, Baranovskiego, Polacy mieli szansę poznać podczas występów w Voice of Poland i zespole Xxanaxx. Obecnie przygotowuje się do wydania debiutanckiej płyty. O 20.45 na scenie pojawi się Grubson wraz z livebandem. To jeden z najpopularniejszych raperów w kraju, trafiający do szerokiej publiczności. Niedawno przebił barierę 100 milionów wyświetleń na portalu Youtube.

Masters "Takie serce"


Noc Pragi 2019- szansa dla młodych artystów

Praskie wydarzenie to nie tylko koncerty na głównej scenie. Na Bazarze Różyckiego odbędzie się II edycja festiwalu muzycznego SAY IT LOUD. Niszowi artyści, którzy są na początku swojej muzycznej drogi dostaną możliwość sprawdzenia się w profesjonalnych warunkach.
Ciekawe propozycje przygotowali też partnerzy wydarzenia. Animacje, wata cukrowa czy konkurs wiedzy o Warszawie z finałem na scenie to tylko część z dodatkowych atrakcji.


TOP13 - Lista Przebojów Radia WAWA. Głosój na swoich ulubionych artystów.


Noc Pragi 2019 - kto poprowadzi imprezę?

Patronem medialnym wydarzenia jest Radio WAWA a imprezę poprowadzi Prezenter Radia WAWA Kuba Adamiak.

Zapraszamy serdecznie!
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto