13:00 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Kercelak 2019 - Święto Woli

W sobotę 7 września odbędzie się tradycyjna wolska impreza – Kercelak

W sobotę 7 września odbędzie się tradycyjna wolska impreza – Kercelak. Tego dnia będzie można poczuć czar dawnej Warszawy, posłuchać koncertów na żywo i zrobić zakupy na jarmarku. Na scenie zobaczymy m.in. Kabaret Smile, Big Cyc i Lady Pank. Impreza, którą poprowadzi Krzysztof Skiba, odbędzie się na placu u zbiegu al. Solidarności, ul. Okopowej i Leszno.

Niepowtarzalny klimat imprezie nada Teatr Pijana Sypialnia, który dzięki spektaklowi „Wodewil Warszawski” przeniesie uczestników do czasów przedwojennej Warszawy. Występ wypełnią piosenki, taniec i muzyka na żywo. Artyści przygotowali też pokaz mody okresu międzywojennego oraz animacje z kataryniarzem i tańcami. Ze sceny wybrzmi również koncert „Odrobinę szczęścia w miłości”, czyli najpiękniejsze melodie i największe przeboje lat 20. i 30. w nowatorskim wykonaniu.


Atrakcjami Kercelaka 2019 będą też występy szczudlarzy z Teatru Akt, którzy wcielą się w postaci dawnej Woli, tradycyjny jarmark handlowy, czy miasteczko pomocowo-zdrowotne, na którym uczestnicy będą mogli skorzystać z nieodpłatnych badań profilaktycznych i konsultacji, zasięgnąć fachowej porady i zapoznać się z ofertą profilaktyczną Dzielnicy Wola.

Na Kercelaku 2019 nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, na których czekać będą animacje, konkursy z nagrodami, zawody sportowe, dmuchańce, kataryniarz, klaun i wiele innych atrakcji.
Organizatorem imprezy jest Urząd Dzielnicy Wola.

PROGRAM SCENA:

13.00 – „Wodewil Warszawski” – Teatr Pijana Sypialnia
16.00 – kabaret SMILE
18.00 – BIG CYC
20.00 – LADY PANK
22.00 – zakończenie imprezy

Poleca Radio WAWA!
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto