13:00 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Warszawa, 14 września - Rodzinny Piknik Integracyjny

XVII Rodzinny Piknik Integracyjny – spotkajmy się na Szczęśliwicach!
W sobotę 14 września w godz. od 11.00 do 17.00 w parku Szczęśliwickim już po raz siedemnasty odbędzie się „Rodzinny Piknik Integracyjny” i „XI Targi Organizacji Pozarządowych”.

To znakomita okazja do zabawy, nawiązania kontaktów i współpracy pomiędzy przedstawicielami różnych instytucji, placówek, fundacji i stowarzyszeń działających na terenie Ochoty. Oprócz ciepłych sąsiedzkich uśmiechów można będzie tu także wymienić się informacjami, podzielić zasobami, pomysłami i dobrem.


Podczas sobotniego pikniku w parku Szczęśliwickim zaprezentuje swoją działalność blisko 50 podmiotów, w tym konsorcjum organizacji pozarządowych „Razem z Ochotą II”  budujące Lokalny System Wsparcia dla dzieci w wieku 6-18 lat oraz ich rodzin.
Po raz pierwszy park zostanie podzielony na wzajemnie przenikające się strefy: edukacji i zabawy, sportu, zdrowia i ekologii, kultury i sztuki oraz strefę seniora. Na plenerowej scenie odbędą się występy artystyczne, warsztaty perkusyjne, pokazy sztuk walki, zumby i tańca indyjskiego.

Przewidujemy wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi, seniorów i młodzieży. Na terenie parku odbędzie się gra terenowa i Ochockie Igrzyska Rodzinne. Maluchy zapraszamy do zabawy na dmuchańcach, a dorosłych do odwiedzenia miasteczka zdrowia i skorzystania z porad specjalistów.

W naszej kawiarence będzie można skosztować pysznej kawy. Może przyjdziesz do parku z własnym kubkiem. Bądź EKO. My będziemy.

ZAPRASZAMY! Sobota, 14 września od godz. 11.00.

Tego dnia bądźmy wszyscy RAZEM i z OCHOTĄ.
Wspólnie zadbajmy o nasz park Szczęśliwicki.


Wstęp wolny!

Zaprasza Burmistrz Dzielnicy Ochota – Katarzyna Łęgiewicz oraz Radio WAWA!


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto