13:00 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Polska od Kuchni - Festiwal Kulinarny

To wyjątkowy festiwal kulinarny, który odbędzie się już 21 i 22 września na Plaży Wilanów

To wyjątkowy festiwal kulinarny, który odbędzie się już 21 i 22 września na Plaży Wilanów.

Gotować będą najlepsi: Katarzyna Bosacka, Agnieszka i Marcin Kręgliccy, Ola Nguyen, Aleksander Baron, Robert Trzópek, Kuba Korczak, Janek Paszkowski i wielu, wielu innych. 
Poznamy Polskę „Od Kuchni”– jej smak, kolor, zapach, bogactwo wyjątkowych potraw i produktów regionalnych, które wybitni mistrzowie patelni przyrządzą na naszych oczach. W dodatku będzie można ich za darmo skosztować! 
Zapytamy mieszkających w Polsce szefów kuchni z Meksyku, Wietnamu, Grecji i Turcji, co ich urzeka w polskiej tradycji kulinarnej - kiszonki czy pierogi, żurek czy pomidorowa? 


„POLSKA OD KUCHNI” to nie tylko gastronomia na najwyższym poziomie, ale i edukacja: propagowanie idei Zero Waste, aktywnego stylu życia i zdrowego żywienia. Zapraszamy na wykłady, panele dyskusyjne i warsztaty!

 To mnóstwo atrakcji i niespodzianek - warsztaty kulinarne, ubijanie masła, pieczenie bułeczek, konkursy i nagrody, w sumie - niepowtarzalna okazja do doskonałej zabawy dla młodszych i starszych smakoszy, których zapraszamy w sobotę wieczorem na potańcówkę w rytm praskich przebojów zespołu "Menele". Oj, nóżka sama będzie chodzić!    
 Weź udział w największym w Polsce festiwalu kulinarnym, dobrze zjedz, zrób zdrowe zakupy, nauczyć się gotować i po prostu dobrze się baw! Wstęp na festiwal jest wolny.

Polska Od Kuchni. Tu jest pysznie!

Poleca Radio WAWA!

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto