13:00 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Pięknie na Bulwarach Wiślanych

Tradycyjnie Bulwary Wiślane oferują niezwykłe atrakcje dla odwiedzających. Po prostu PIĘKNIE na Bulwarach.

11:00-12:00 w sobota i w niedziela
SCENA - ZDROFITowanie nad Wisłą czyli cykliczne zajęcia Fitness

Oferta Zdrofit skierowana jest do osób, które szukają miejsc, gdzie mogą aktywnie spędzać
czas, bez nadmiernej presji i rywalizacji. Marka promuje aktywność fizyczną, ale uprawianą w sposób odpowiedzialny, stawiając na pierwszym miejscu zdrowie.

Nie przestajemy ćwiczyć w plenerze! Kontynuujemy cykl treningów na warszawskich bulwarach nad Wisłą! Będziemy spotykać się w weekendy, żeby trochę się pogimnastykować w plenerze. Zakładajcie wygodne stroje sportowe, pakujcie butelkę wody i wpadajcie, żeby razem pozdrofitować na świeżym powietrzu.
Nie prowadzimy zapisów na zajęcia, możesz dołączyć do nas w każdej chwili!

12:00 – 17:00  sobota i  niedziela tarasy przy scenie i tarasy przy pawilonie BELLA ITALIA
- gry i zabawy dla dzieci prowadzone przez animatorów Parku Rozrywki  JulinekGALERIA PRZY PLAŻY – wystawa: „Polska w konkursie Unii Europejskiej w dziedzinie Architektury Współczesnej im. Miesa van der Rohe”


W dniach 24 września – 13 października 2019 na warszawskich bulwarach obejrzeć można będzie zorganizowaną przez Fundację Miesa van der Rohe wystawę „Polska w konkursie Unii Europejskiej w dziedzinie Architektury Współczesnej im. Miesa van der Rohe”,  prezentującą oś czasową z umieszczonymi na niej wszystkimi zwycięzcami, finalistami i obiektami które znalazły się na tak zwanej krótkiej liście.
Wystawie towarzyszy obszerna internetowa publikacja „Architektury-murator”, do pobrania w formie PDF na stronie www.architektura25.pl/z-archiwum-a-m/. 

24 września o godzinie 18.00 otwarcia wystawy dokonają kuratorzy Ivan Blasi i Marcin Szczelina, Architekt Miasta Warszawy Marlena Happach i redaktor naczelna miesięcznika „Architektura-murator”, a zarazem pierwsza polska jurorka Nagrody im. Miesa van der Rohe (2013) Ewa P. Porębska. Ze względu na skalę pawilonu, wejście na wernisaż w ramach dostępności miejsca.

Poleca Radio WAWA!


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto