13:00 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Nina Majewska-Brown - Tylko tu i teraz.

Dla jednych zbyt wyzwolona

Dla jednych zbyt wyzwolona. Dla innych zbyt nieśmiała. Żyjąc w dwóch epokach, nie pasuje do żadnej z nich. Dalsze losy Klary z Tylko dla dorosłych!

Po ekscytujących chwilach, spędzonych w ramionach Konstantego, przewrotny los znowu wrzucił Klarę w XXI wiek. Do jej nudnego życia księgowej, najzwyklejszej szarej myszki. Z wiecznie narzekającą matką, przyjaciółeczkami, które nie szczędzą złośliwości. I bez ukochanego mężczyzny u boku. Do drzwi puka jej dobra znajoma – depresja.
Jakby tego było mało, Klara staje się ofiarą samochodowego wypadku. Poturbowana trafia do szpitala, gdzie… Okazuje się, że opatrujący ją przystojny lekarz Kosma to skóra zdjęta z jej kochanka, za którym szaleńczo tęskniła przez tyle tygodni.
Czyżby jednak odnaleźli się nawzajem w innych czasach?
Czy Klarze będzie jeszcze dane zaznać czułych objęć Konstantego? I czy Kosma przypomina Kostka również z charakteru?
A przede wszystkim: czy można żyć i kochać w dwóch epokach jednocześnie?


Nina Majewska-Brown – pisarka, absolwentka filologii polskiej oraz dziennikarstwa, poznanianka i – jak sama o sobie pisze – „kobieta udomowiona”. Pracowała w kilku wydawnictwach, gdzie promowała najlepszą literaturę polską i zagraniczną. Autorka książki Tylko dla dorosłych, bestsellerowych cykli o Ninie (Wakacje, Zwyczajny dzień, Jak się nie zakochać, Nina) i o Ance (Anka, inne oblicze szczęścia, Anka i diabeł stróż, Anka i piekło szczęścia), Mąż na niby, Żona na zamówienie oraz kryminału Grzech. Poza pisaniem książek uwielbia gotować ( z tej pasji powstał Notes kuchenny), pracować w ogrodzie, robić na drutach i spędzać czas z rodziną oraz przyjaciółmi.

książkę Poleca Wydawnictwo Burda Książki i Radio WAWA!

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto