13:00 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

#MamyWkoronie - wspieramy młode matki - dołącz do akcji!

Chcąc wesprzeć kobiety w ciąży i młode mamy w tym trudnym okresie, serwis Mjakmama
foto: Ksenia Potępa

Chcąc wesprzeć kobiety w ciąży i młode mamy w tym trudnym okresie, serwis Mjakmama.pl  zainicjował akcję #mamywkoronie. W ramach akcji #mamywkoronie zachęcamy kobiety, aby pisały o ich obawach, doświadczeniach związanych z ciążą i porodem w czasach epidemii.


Na czas pandemii koronawirusa wstrzymano porody rodzinne. Kobiety, u których zbliża się termin porodu, obawiają się, że w tych trudnych chwilach będą zdane same na siebie. A my mówimy: #MamyWkoronie - nie jesteście same! Są z Wami tysiące kobiet i setki położnych. Żadna z Was nie urodzi sama.


Panująca pandemia koronawirusa to szczególnie trudny czas dla kobiet w ciąży, które muszą martwić się nie tylko o siebie, ale też o dziecko, które niedługo przyjdzie na świat. Sen z powiek przyszłym mamom spędza również wizja samotnego porodu.
Z powodu koronawirusa porody rodzinne zostały wstrzymane. Zakazano też odwiedzin na oddziałach giekologiczno-położniczych, co dodatkowo potęguje strach przed porodem.

#MamyWkoronie - jest nas więcej! Wspólnie przetrwamy ten trudny czas.

Zachęcamy każdą mamę, która została zmuszona urodzić dziecko w czasach epidemii do dzielenia się swoimi doświadczeniami, do podtrzymywania na duchu kobiet, które mają to dopiero przed sobą. Pokażmy, że my - kobiety jesteśmy razem i  zawsze możemy liczyć na swoje wsparcie.

Piszcie o swoich doświadczeniach w naszych mediach społecznościowych na FB M jak MAMA i INSTAGRAM także na swoich prywatnych profilach w social mediach.
Swoje historie możecie opowiedzieć również w listach do redakcji, na które czekamy >>>TUTAJ.

Nie zapomnijcie o hashtagu #MamyWkoronie

Akcję wpiera Radio WAWA!
#RazemPrzeciwKoronawirusowi

rys. Ksenia Potępa

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto