13:00 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Obiad dla ucznia. Kucharze z lokali nad Wisłą gotują dla najmłodszych.

W bardzo trudnym czasie, jakim jest pandemia koronawirusa, wzajemna pomoc jest na wagę złota

W bardzo trudnym czasie, jakim jest pandemia koronawirusa, wzajemna pomoc jest na wagę złota. Wiele osób decyduje się na bezinteresowną pomoc, która może wiele zmienić. Wystartowała specjalna akcja ''Obiad dla ucznia'', którą wspiera Algida, a dzięki której uczniowie ze szkół w Warszawie, będą mogli zjeść ciepły posiłek.


W trudnym czasie, jakim jest pandemia koronawirusa, małe gesty są szczególnie ważne i potrafią zdziałać bardzo dużo. Jednym z takich ważnych gestów, jest akcja ''Obiad dla ucznia'', w którą zaangażowali się kucharze z lokali gastronomicznych nad Wisłą, wspierani przez warszawski Ratusz.
O co chodzi w specjalnej akcji?


Obiad dla ucznia - o co chodzi w specjalnej akcji?

Kucharze z warszawskich lokali gastronomicznych nad Wisłą, wspierani przez ratusz oraz markę Algida, która pomogła sfinansować posiłki, zadeklarowali chęć przygotowania obiadów dla uczniów ze szkół specjalnych w Warszawie.

Akcja była koordynowana przez dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych nr 85 przy ul. Elektoralnej 12/14 w Warszawie, Agnieszkę Tymińską, a wiceprezydent Warszawy, Renata Kaznowska, spotkała się z rodzinami, które w tym trudnym czasie skorzystały ze specjalnej pomocy.


W ramach akcji ''Obiad dla ucznia'', przygotowano 4000 posiłków, a do tego, w wybranie dni dołączane są do nich desery - lody Algida.

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto