13:00 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Redakcja Architektury-Murator i Tarkett zapraszają na webinarium poświęcone świadomemu wykorzystywaniu koloru

Architektura-Murator i Tarkett zapraszają na webinarium poświęcone świadomemu wykorzystywaniu koloru w projektowaniu obiektów dydaktycznych
foto: fot.Getty Images

Architektura-Murator i Tarkett zapraszają na webinarium poświęcone świadomemu wykorzystywaniu koloru w projektowaniu obiektów dydaktycznych. Spotkanie poprowadzi architektka Katarzyna Klimek, specjalistka w aranżacji przestrzeni edukacyjnych i miejsc pracy. 

Firma Tarkett jest nie tylko producentem podłóg dla wnętrz prywatnych i publicznych. Prowadzi też badania na temat wpływu kolorów w pomieszczeniach na samopoczucie i kreatywność użytkowników. Posiadają ekspercką wiedzę z zakresu projektowania przestrzeni edukacyjnych. Wnioski z ponad 45 pogłębionych wywiadów ze specjalistami oraz uczniami z całego świata zgromadziliśmy w naszym Studium Kolorów. Dokładnie zbadaliśmy wpływ kolorów na emocje i zachowanie osób przebywających w danym wnętrzu. Mając na uwadze indywidualne możliwości wzrokowe, potrzeby stymulacji oraz style uczenia badanych osób, opracowaliśmy palety dziewięciu kolorów dla każdej wyszczególnionej grupy wiekowej – tłumaczą autorzy raportu.
 
 
Już 26 maja częścią tej wiedzy podzieli się z Wami Katarzyna Klimek, architektka, abolwentka Politechniki Wrocławskiej, Floor Design Manager w firmie Tarkett. Redakcja „Architektury-murator” zaprasza na organizowane wspólnie z Trakett webinarium „Wpływ kolorów na tworzenie środowiska sprzyjającego nauce". Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się m.in. jak sprostać wymaganiom wszystkich użytkowników placówki edukacyjnej. W jaki sposób wspierać ich w osiąganiu osobistych celów, stymulować rozwój i dbać o dobre samopoczucie. A także czy można łączyć indywidualne preferencje dzieci z ogólnymi zasadami tworzenia aranżacji kolorystycznych.
 
Wpływ kolorów na tworzenie środowiska sprzyjającego nauce
Prowadząca: Katarzyna Klimek, architektka, Floor Design Manager w firmie Tarkett
Kiedy: 26 maja 2020 roku, godz. 11.00
 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto