00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Zupełnie Inna Bajka w Warszawie! Mega otwarcie 3.10

W sobotę, 3 października o godzinie 21:00 przy ulicy Czackiego 3/5 w Warszawie wystartuje z hukiem Bajka Disco Club
foto: Inna Bajka / fot.materiały promocyjne

W sobotę, 3 października o godzinie 21:00 przy ulicy Czackiego 3/5 w Warszawie wystartuje z hukiem Bajka Disco Club. Wydarzenie rozkręci team dobrze znanych warszawskich DJ-ów, a o gitarowe fajerwerki zadba gwiazda wieczoru – Mad Mike. 

Od pięciu lat kolejne kluby muzyczne spod znaku Bajka Disco Club wyrastają na imprezowej mapie Polski, zaskarbiając sobie rzeszę fanów i stałych bywalców. Po Łodzi, Rzeszowie i Toruniu przyszedł czas na warszawskie Śródmieście, gdzie już 26 września na fanów muzyki klubowej czeka wieczór pełen wrażeń w zupełnie innej Bajce.
 
Show rozkręcą nowi rezydenci klubu: DJ Vlodecky oraz DJ Emes. Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie gitarowo-pirotechniczne szaleństwo w wykonaniu Mad Mike’a, gitarzysty, kompozytora i producenta, znanego na polskich i europejskich scenach z występów, podczas których wybuchowe riffy w klubowych aranżacjach łączą się z ekscytującym pokazem fajerwerków odpalanych prosto z gitarowego gryfu. Tej akcji nie można przegapić!
 
W związku z bieżącą sytuacją epidemiczną organizatorzy przypominają osobom zainteresowanym udziałem w wydarzeniu o konieczności przestrzegania wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa wymaganych przez obowiązujące wytyczne. Komplet informacji o środkach bezpieczeństwa podejmowanych przez Bajka Disco Club Warszawa znaleźć można na stronie wydarzenia na Facebooku.


https://www.facebook.com/events/1630360180454650
 
Patronem Medialnym Klubu jest Radio WAWA 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto