06:00 - 06:30 Informacje Radia Wawa

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Weekend z gwiazdą

Prowadzi: Paweł Wiszniewski

W każdy weekend zapraszamy na spotkanie z wyjątkowymi artystami. Goście odpowiadają na najbardziej intymne pytania, które zadaje im Paweł Wiszniewski.

Oczywiście priorytet to muzyka, której nie brakuje podczas rozmów z gwiazdami, ale i nie tylko...

Posłuchajcie sami!
Zapraszamy na "Weekend z gwiazdą"
29 marca 2021, 10:56

Luna w Weekendzie z Gwiazdą


LUNA, czyli Aleksandra Katarzyna Wielgomas urodziła się 28 sierpnia 1999 roku w Warszawie. Jest polską piosenkarką, autorką tekstów i piosenek. Artystka wzięła udział również w filmie Płaczmy, którego premiera miała miejsce w 2019 roku, a także wystąpiła na deskach Teatru Wielkiego w Dziadku do orzechów, oraz Cud albo Krakowiaki i Górale. Aleksandra uczyła się w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Grodzisku Mazowieckim w klasie skrzypiec. Uczęszczała w latach 2015-2018 do klasy i profilu prawno-politologicznym w Liceum Słowackiego w Warszawie. Jak rozpoczęła swoją karierę? Jaki jest jej najnowszym singiel?

LUNA: kariera i piosenki

Kariera LUNY rozpoczęła się już w 2010 roku. Dołączyła wtedy do dziecięcego chóru w Teatrze Wielkim, gdzie uczyła się śpiewu u boku Danuty Chmurskiej. W 2018 roku przybrała pseudonim Olga WIelgomas. Nagrała debiutancki utwór Na wzgórzach niepokoju, który bardzo dobrze przyjął się wśród fanów artystki. Drugi utwór wydany w 2019 roku Zastyga, był odtworzony w serwisach streamingowych ponad 200 tysięcy razy. W 2020 roku rozpoczęła współpracę z Michałem Foxem Królem i przybrała pseudonim LUNA. Nowe wcielenie artystki zaoowocowało utworem Serca przemokną. Następnie w listopadzie między innymi z Patrykiem Kumórem wydała singiel Zgaś, który bardzo dobrze znacie z anteny Radia ESKA. 2 lutego 2021 roku na rynku pojawi się piosenka Mniej. 
 

LUNA: wywiad

Paweł Wiszniewski, który jest naszym specjalistą od zadawania trudnych pytań gwiazdom, postanowił przeprowadzić wyjątkowy wywiad z wokalistką Luną. O co ją zapytał? To sprawdzicie w Weekendzie z Gwiazdą w Radiu WAWA
 
 
 

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto