Video / TV

DeDektyw wkręca...sprawdź jak i kliknij!
Menelaos & Fisher z singlem "Taka idealna"
Antek Smykiewicz z nową piosenką i klipem
Sarsa z tytułowym singlem z albumu


WIADOMOŚĆ MUZYCZNA

Niezłe Ziółko w Weekendzie z Gwiazdą!


Mateusz Ziółko będzie gościem Pawła Wiszniewskiego w najbliższym Weekendzie z Gwiazdą.

Mateusz Ziółko, polski piosenkarz, pianista oraz autor muzyki i tekstów piosenek. Artysta w dzieciństwie uczył się gry na pianinie. W wieku piętnastu lat założył swój pierwszy zespół muzyczny. W 2008 wziął udział w programie "Mam talent", gdzie zajął czwarte miejsce. Mateusz zaczął gościnnie występować w charakterze solisty w programie "Jaka to melodia?". Występował jako support przed organizowanymi w Polsce koncertami m.in.: Amy Macdonald, Coolio czy John Miles. W 2015 wystąpiłu boku Andrei Bocelliego na koncercie w ramach Europejska Stolica Kultury we Wrocławiu.


"Na nowo"Debiutancki album Mateusza Ziółki, to płyta na którą czeka wiele osób. Okrzyknięty najlepszym męskim wokalem w Polsce. Zwycięzca The Voice of Poland, oddaje w nasze ręce płytę, na której każdy znajdzie coś dla siebie. Poza wielkimi hitami „W płomieniach” , „Szkło”, „7 rzeczy” na płycie znajdziemy też przepiękne „Bezdroża” nagrane w duecie z Sylwią Grzeszczak. Płyta Mateusza Ziółko w sklepach dostępna jest od 26 maja.

"Nowa droga życia"

Mateusz Ziółko został mężem sądeczanki Marianny Sokołowskiej. Marianna, Miss Polonia Ziemi Sądeckiej, wybrała go sobie za męża. Ślub odbył się w Brzesku. W podróż poślubną państwo młodzi wybrali się do Austrii.

Mateusz Ziółko i Paweł Wiszniewski zapraszają na Weekend z Gwiazdą:

 

Zobacz wizytę Mateusza Ziółko w studiu Weekendu z Gwiazdą Radia WAWA:


Weekend z Gwiazdą w każdy weekend od 10:30!