01:00 - 07:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Jamal - "1994"

Jamal z nową płytą 
foto: Jamal - "1994" / fot.okładka płyty

Jamal z nową płytą 

Tytuł płyty "1994" nie jest przypadkowy. Tomek Mioduszewski wraca na tej płycie do swoich młodzieńczych inspiracji muzycznych, ale przepuszcza je przez wrażliwość dojrzałego faceta i doświadczonego artysty. Każdy, kto w latach 90-tych był młodym chłonącym muzykę człowiekiem, znajdzie na tym albumie kawałek siebie –  momentami będzie trochę sentymentalnie, ale przede wszystkim do bólu prawdziwie. 


Piosenki powstawały od dłuższego czasu m.in. na próbach zespołu i niektóre z nich publiczność mogła już usłyszeć na żywo, podczas zeszłorocznych koncertów. Dzięki temu materiał jest bardzo żywy i pewnie dla wielu będzie zaskakujący – nowa energia, nowe brzmienie, jest surowo i gitarowo, ale wciąż mocno w warstwie tekstowej, bo do tego przyzwyczaił nas Miodu. Album produkował Marcin Bors (Fonoplastykon), a cały materiał na setkę został nagrany w uroczym Monochrom Studio.
 
Jamal napisali na swoim facebooku: 
 
"Tczew, Świnoujście i Piotrków, dziękujemy za wspólną zabawę na naszych koncertach w miniony weekend. Mamy nadzieję, że materiał z nowej płyty przypadł Wam do gustu !:
 
Jamal - "Strzał"

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto