16:00 - 19:00 Najlepsze Polskie Hity

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Varius Manx & Kasia Stankiewicz w nowej piosence

"Kot bez ogona" kolejny singiel promujący wydawnictwo "ENT" zespołu Varius Manx & Kasia Stankiewicz 
foto: Varius Manx - "Kot bez ogona" / fot.materiały promocyjne

"Kot bez ogona" kolejny singiel promujący wydawnictwo "ENT" zespołu Varius Manx & Kasia Stankiewicz 

Zespół Varius Manx wraz z Kasią Stankiewicz zapraszają do posłuchania kolejnego singla będącego kontynuacją promocji wydanej w kwietniu płyty “Ent”.  “Kot bez ogona” to mądra i niezwykle urokliwa opowieść o emocjach i budowaniu relacji - także tych trudnych. Tekst utworu jest doskonałą referencją dla całego albumu i raz jeszcze potwierdza dobrze znany fakt - Kasia Stankiewicz pisze z takim samym kunsztem, z jakim swe pisarskie efekty wyśpiewuje. W oczach samej Kasi "Kot... to przepis na uśmiech: “Kot bez ogona” to piosenka rzec można żartobliwa. Ale czym byłoby życie bez uśmiechu! Słuchajcie “Kota” i uśmiechajcie najwięcej jak się da!"
 
Muzycznie “Kot bez ogona” jest bardziej dynamiczną kontynuacją tego do czego przyzwyczaił fanów zespół Varius Manx. W tytule utworu kryje się zabawna ciekawostka, o której zapewne nie wszyscy fani zespołu wiedzą! Najpełniej jednak mówi o piosence sam Robert Janson:
 
"Wśród subtelnych i romantycznych utworów ,,Kot bez ogona” wyróżnia się na płycie dynamicznością i ogromnym ładunkiem pozytywnej energii. Tak myślę. Tworząc go miałem intencje przekazania ludziom dobrej energii i myśli na lato i nie tylko. Bardzo lubię tekst, który Kasia stworzyła do tego utworu i w ten sposób powstała piosenka, która mam nadzieję będzie z przyjemnością słuchana przez odbiorców. Tym bardziej że “Varius Manx” to “Kot bez ogona” !!! :)"
 
Do prezentowanego utworu powstaje właśnie lekki i zabawny teledysk w którym udział wezmą fani zespołu. Zachęcamy do czekania - z pewnością będzie warto, ponieważ “Kot…” to idealny pretekst by zacząć wakacje nieco wcześniej!


Varius Manx & Kasia Stankiewicz - "Kot bez ogona" 
 
Polecamy
Warto