Zgarnij 300 zł na świąteczne wydatki!
Najlepsza pobudka przy Najlepszych Polskich Hitach
DeDektyw wkręca ludzi od rana!
Zakopower z piosenką Jacka Cygana - "Białanie"
Polecane
Warto...
dodano: Piątek 23 listopada 2018
dodano: Sobota 10 listopada 2018
dodano: Czwartek 11 października 2018
dodano: Czwartek 27 września 2018
dodano: Piątek 24 sierpnia 2018
dodano: Poniedziałek 30 lipca 2018
dodano: Poniedziałek 26 listopada 2018
dodano: Wtorek 20 listopada 2018
dodano: Wtorek 11 września 2018
dodano: Czwartek 14 czerwca 2018
dodano: Środa 13 czerwca 2018
dodano: Wtorek 12 czerwca 2018


WIADOMOŚĆ MUZYCZNA

Varius Manx i Kasia Stankiewicz ruszają w Polskę!


Jesienna trasa koncertowa Varius Manx

Varius Manx i Kasia Stankiewicz wyruszyli już w jesienną trasę koncertową. Pierwszym punktem na mapie ich widowisk było Gniezno, które przywitało ich z otwartymi ramionami. Publika zachwyciła się zarówno przebojami, które są z nami od lat, ale także nową płytą "ENT", z której pochodzi utwór "Kot bez ogona". - Koncert w Gnieźnie był magiczny. Publiczność wspaniałe i entuzjastycznie reagowała na utwory z albumu "ENT"… Jeśli tak wyglądać będzie całość trasy to możemy nazywać się szczęściarzami. - opowiada Robert Janson.


Varius Manx i Kasia Stankiewicz odwiedzą: 21.10 - Częstochowa - Filharmonia Częstochowska 04.11 - Kielce - Kieleckie Centrum Kultury 08.11 - Gdańsk - Stary Maneż 09.11 - Toruń - Aula UMK 22.11 - Lublin - Centrum Spotkań Kultur 25.11 - Dąbrowa Górnicza - Pałac Kultury Zagłebia 01.12 - Wrocław - Centrum Koncertowe A2 10.12 - Kraków - Klub Studio 18.01 - Łódź - Wytwórnia

Podczas trasy koncertowej Varius Manx z Kasią Stankiewicz zaplanowanych jest wiele wyjątkowych rozwiązań, które mają jeszcze bardziej wciągnąć publikę w to, co dzieje się na scenie. Fani zostaną przeniesieni do baśniowej krainy, za pomocą wizualizacji, które pojawiać się będą na ekranach otaczających zespół. Pojawią się tam animacje, które wciągną widownie w podróż po łonie natury, do lasu, na łąkę lub w góry. Wszystko to, by maksymalnie wypełnić atmosferę panującą na koncertowych salach. Założenie jest jedno: ma być pięknie, nastrojowo i tak jak nigdzie indziej.

Poza dodatkowymi wrażeniami wizualnymi, możemy spodziewać się bardzo ciekawych aranżacji muzycznych, które zostaną doprawione występem kwartetu smyczkowego "Classic Sisters“. Kasia Stankiewicz skomentowała pierwsze występy bardzo entuzjastycznie - Można by rzec “pierwsze koty za płoty”. Pierwsze koncerty z nowym materiałem są podwójnie ekscytujące, jak to pierwsze razy! Ten był bezbolesny i nawet z nutką rozkoszy. "ENT" jest magiczny, a na koncertach, jak się okazuje, brzmi tak samo pięknie jak na płycie, jeśli nie lepiej. Do tego widok skupionej, wzruszonej i spełnionej publiczności jest najlepszą nagrodą dla twórcy. - dodaje wokalistka.

Varius Manx - "Kot bez ogona"