00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Znamy nowe tytuły piosenek zespołu Mejk!

Zespół Mejk w trakcie rozmowy w Radiu WAWA ujawnił nowe nazwy muzycznych produkcji
foto: Facebook artystki

Zespół Mejk w trakcie rozmowy w Radiu WAWA ujawnił nowe nazwy muzycznych produkcji

MEJK tworzą dwie charyzmatyczne i nietuzinkowe osoby. Swoje początki zespół datuje od 1999 roku. Obecny skład stanowią Elwira i Mariusz oraz ich tancerze. Elwira i Mariusz razem tworzą zgrany duet, śpiewają, komponują ,a co najważniejsze mają na swoim koncie kilkaset występów przed publicznością w całej Polsce. Można ich zobaczyć i usłyszeć w takich telewizjach jak TVN, TVP, Polsat, ITV,TVS, TVR, Tele 5, Polonia 1, Polo TV, TV Disco, w programach tematycznych oraz rozrywkowych. Jako Duet zdobyli wiele nagród muzycznych które potwierdzają tylko ich profesjonalizm.

Zespół MEJK: 20 lat na scenie - nowa płyta


Grupa Mejk ma ogromne powody do świętowania. Na rynku z okazji 20-lecia zespołu pojawiło się wyjątkowe wydawnictwo. Jest to specjalnie przygotowany album z okazji jubileuszu. Na płycie, znajdują się takie przeboje jak "Tańczę z nim do rana", "O Mamma mia", "Na parterze", "Kocham tylko Ciebie".

Zespół MEJK: nowe utwory w 2019 roku?


Elwira i Mariusz w trakcie rozmowy z Radiem WAWA zdradzili tylko nam nazwy utworów, które pojawią się w 2019 roku. Jeden z utworów będzie nazywał się Koty, a drugi Halo, Halo, Kochanie!


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto