06:00 - 09:00 Kuba Adamiak i DeDektyw Inwektyw

Kuba Adamiak
Dedektyw Inwektyw

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Red Lips i Jan Borysewicz w Gdy nie dzwonisz

Wspólny singiel Red Lips i Jana Borysewicza  
foto: Red Lips i Jan Borysewicz - Gdy nie dzwonisz / fot.okładka singla

Wspólny singiel Red Lips i Jana Borysewicza  

Red Lips i Jan Borysewicz połączyli siły,  Gdy nie dzwonisz to autorska kompozycja Jana Borysewicza, do której tekst napisał Wojciech Byrski.
 
To autorska kompozycja Jana Borysewicza, do której tekst napisał Wojciech Byrski. Pierwsza jej studyjna wersja powstała już dosłownie w 24 godziny po tym, jak Janek przedstawił nam próbne nagranie linii melodycznej wraz z tekstem. Chwile później powstała gitarowa, a jednocześnie bardzo nastrojowa aranżacja, na której Ruda subtelnie położyła swój wokal. Po wysłuchaniu wspólnie z Jankiem stwierdziliśmy, że zabrzmiała jak polska Sheryl Crow. Wyszło pięknie. - zdradza Łukasz Lazer.
 
Jan Borysewicz to legenda polskiej muzyki rockowej, to dla mnie ogromny zaszczyt wykonywać jego utwór, jeszcze kilka lat temu nie śniłam nawet o tym, że będę miała okazje go poznać osobiście, teraz Janek gra gitarowe solo we wspólnie wykonywanej przez nas piosence. To dla mnie coś naprawdę wyjątkowego i dlatego wybraliśmy na datę premiery równie wyjątkowe okoliczności. To nasz gwiazdkowy prezent dla fanów - dodaje Ruda.


Red Lips i Roch Poliszczuk - Warto wierzyć w ludzi
Jan Borysewicz to legenda polskiej muzyki, autor przebojów Lady  Pank.  Zespół Red Lips ma na swoim koncie dwa albumy To co nam było i Zmiana Planu.    

Red Lips i Jan Borysewicz - Gdy nie dzwoniszWiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto