10:00 - 15:00 Najlepsze Polskie Hity

Dawid Wajda

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

GRZEGORZ HYŻY w letniej trasie koncertowej [DATY, MIEJSCA]

GRZEGORZ HYŻY na jednym z kont w mediach społecznościowych zamieścił  listę kilkudziesięciu koncertów
foto: Grzegorz Hyży / fot.WBF

GRZEGORZ HYŻY na jednym z kont w mediach społecznościowych zamieścił  listę kilkudziesięciu koncertów. Sprawdź gdzie wystąpi wokalista. 
 

Grzegorz Hyży ujawnił, gdzie wystąpi podczas nadchodzących wakacji. Piosenkarz zapowiedział, że to ostatnia chwila, w której będziemy mogli usłyszeć jego utwory z płyty Momenty. Piosenki zostaną wykonane w nowych aranżacjach. Trasa koncertowa Grzegorza Hyżego rozpoczęła się koncertem  3 maja w Wągrowcu, a zakończy się występem 14 września w Skierniewicach. Grzegorz Hyży zagra też na Polsat Superhit Festiwal.


>>Polsat SuperHit Festiwal 2019: Urodzinowa impreza Agnieszki Chylińskiej. Kiedy oglądać w TV i online?
 
Z ostatniej płyty Grzegorza Hyżego wydanej w 2017 roku pochodzi między innymi, singiel O Pani!  Wokalista w ubiegłym roku nagrał również utwór, który jest motywem przewodnim do filmu Pech! To nie grzech


GRZEGORZ HYŻY: OD X FACTOR DO PŁYTY MOMENTY

 
Grzegorz Hyży urodził się w 1987 roku. To finalista trzeciej edycji programu X Factor. W kwietniu 2014 roku ukazał się debiutancki singel Hyżego, Na chwilę, który stał się hitem. Pierwszy album studyjny wokalisty był zatytułowany Z Całych Sił, nagrany wspólnie z TABBem, został wydany 27 maja 2014 roku. W 2016 roku wydał świetnie przyjęty singiel pt. Pod wiatr. Wtedy nie było jeszcze wiadomo, że wokalista zapowiada nim swój drugi w karierze album. Potwierdzenie wyszło chwilę po wydaniu utworu pt. O Pani! Hyży zdecydował, że jego druga płyta będzie nosiła tytuł Momenty, bo otwiera nowy etap, naznaczony o wiele większą świadomością stylu i artystyczną ambicją.  


GRZEGORZ HYŻY - PECH! TO NIE GRZECHWiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto